Niekedy sa dá smrť posunúť, ale niekedy ju musíme len akceptovať.

Ľudia, ktorí zomierajú, vedia, že čoskoro zomrú.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zapnite si slovenské titulky (vpravo dole na videu).

Mám veľa do činenia so smrťou, lebo ako liečiteľ sa s ňou stretávam, a jednoducho je to tak. Niekedy sa dá smrť posunúť, niekedy sa dá nad ňou vyhrať, ale niekedy ju musíme jednoducho akceptovať.

Myslím si, že je dôležité, že ľudia, ktorí zomierajú, vedia, že čoskoro zomrú. A že treba s nimi úprimne hovoriť, aby sa na to aj vedeli pripraviť. A nie len tak prejsť a zrazu len stáť pred skutočnosťou: teraz zomieram a mám možno ešte veľa vecí nevyriešených.

Návrat do svetla je seminár, ktorý učím veľmi rád. Jedna jeho časť pozostáva z toho, že vo forme špeciálnej meditácie viem zažiť, aká je moja smrť, aký je môj pohreb, keď budem pokračovať v mojom živote tak ako doteraz.
A to pomáha ľuďom, ktorí prídu na seminár, vniesť korekcie – uvedomiť si, že na pohrebe je niekto, koho by človek nepredpokladal a iní, o ktorých by si bol celkom istý, že prídu – a oni predsa neprídu.

To vedie jednoducho k tomu, že človek musí zmeniť isté veci. A aj to je niečo, čo sa na tomto seminári naučí a smie.

A potom sa človek iste zamyslí a zmení svoj život a to je aj zmysel tohoto seminára – stratiť strach zo smrti a korigovať isté veci, aby smrť nebola strašnou.

A keď by ste tiež chceli stratiť strach zo smrti a dozvedieť sa viacej o nej, zodpoviem každú otázku, ktorá sa položí – a to je niekedy 100, 150, 200 otázok, ktoré účastníci položia. Ja ich zodpoviem a Ty si môžeš odpovede vypočuť, alebo sám položiť otázky, keď prídeš na seminár.

F.E. Eckard Strohm, Veľmajster R.A.I.

Ďalšie informácie a prihlášku sa seminár Návrat do Svetla nájdete na tejto stránke:  https://www.pozitivnevysledky.sk/rai/seminar-navrat-do-svetla/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.