Oci, čo je vlastne Essénske Majstrovstvo?

Pred dávnym časom, 300 rokov pred Kristom, stalo sa v ďalekej krajine, v Izraeli. Boh samotný dal založiť spoločenstvo. Z tohto spoločenstva, mal neskôr vzísť Mesiáš, tak zvestoval. Tak vzniklo spoločenstvo Esénov.

Z rozhovoru Eckarda a jeho syna:

– Oci, čo je vlastne Esénske Majstrovstvo?
– Aaa… Esénske majstrovstvo…

„Nuž, eséni boli dávnejšie ľudia, ktorí sa zaujímali o spiritualitu, o liečenie a robili veľké množstvo iných vecí. Ježiš bol, napríklad, esénsky majster, jeho matka a otec boli tiež esénski majstri.

A keď dnes vyučujem Esénske majstrovstvo, ide o to, že ľudia spoznajú, kto sú, odkiaľ prišli a kam idú, aké schopnosti, aké božské schopnosti majú a ako ich spirituálne využívať, ako lepšie zvládať svoj život.
Všedný deň bude po tomto kurze oveľa ľahším.

To znamená, že to nie je len nejaký kurz, alebo seminár, ale je to predovšetkým životný postoj.

Jeho motto je: POMÁHAŤ – UČIŤ – LIEČIŤ.

A keď niekto príde a absolvuje tento výcvik, tak sa jeho život zmení, lebo sa naučí vidieť podstatu vecí a pozerať sa na svet úplne inak. A to, myslím si, je to to dôležité na Esénskom majstrovstve.

A veľmi veľmi špecifické je, také niečo neexistuje nikde na svete, že anjeli spolu s nami, s naším tímom, vyučujú. To nie je bežné. Také niečo je len v našom Essénskom majstrovstve. A to už veľa, veľa rokov… teraz je to už tridsať rokov. Vytrénovali sme mnoho mnoho tisíc esénskych majsteriek a majstrov.
F.E. Eckard Strohm, Veľmajster R.A.I.

Eckard_profil

 

Pre nových záujemcov otvárame Výcvik majstrov essénskych 12.08.2019!

Ďalšie informácie a prihlášku sa Výcvik majstrov esénskych 1. nájdete na tejto stránke: https://www.pozitivnevysledky.sk/rai/vycvik-majstrov-essenskych-1/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.