Veľmajster SIR F.E. Eckard Prinz von Strohm a jeho tím vás pozýva na novú cestu - cestu majstrov

VÝCVIK MAJSTROV ESSÉNSKYCH 1. týždeň

Prvý týždeň je určený pre všetkých záujemcov, ktorí vo svojom vnútri cítia potrebu pomáhať, učiť a liečiť. Je vhodné mať absolvovaný seminár Anjeli Atlantídy 1 a prípadne Reiki 1, ale nie je to podmienka.

13.-17.8.2023

Resort Levočská dolina

Výcvik je určený pre záujemcov zo Slovenska a Čiech

POMÁHAŤ - UČIŤ - LIEČIŤ

REFERENCIE

Essénske majstrovstvo nie je len obyčajný výcvik, je to životný postoj.
SIR F.E. Eckard StrohmVeľmajster a zakladateľ Essénskeho majstrovstva
Výcvik majstrov essénskych mi priniesol hlbšie poznanie nie len seba samej, ale aj poznanie dávnej minulosti, prírody a zákonitostí sveta. Naučila som sa mnoho techník, ktoré denno denne používam. Som veľmi vďačná za tento seminár, lebo mi zmenil život k lepšiemu.
Miroslava Hraníkovápredavačka a pokladníčka
Seminár majstrov essénskych je dobrý alebo nie? Ja už dnes viem, že existuje život pred seminárom a po seminári a za to ďakujem všetkým, čo to so mnou prežili. Preto prajem všetkým, čo sa rozhodujú, aby sa rozhodli správne.
Martin Kostelníkpodnikateľ
Vedel som, že na výcvik mám ísť. Akoby ma pritiahla väčšia sila, ani som nevedel do čoho idem. Ale napr. našiel som vnútornú harmóniu, iný pohľad na veci a zákonitosti okolo nás.
Peter ŠtrelingerEssénsky majster
Cítila som, že je tam niečo, čo mi dá odpovede na množstvo otázok. 7 rokov som na to čakala. Dokopy som o tom nič nevedela, ale vedela som, že sa bude učiť niečo, čo sa nikde inde neučí. Esénska cesta mi dáva zmysel života. Našla som tu samu seba. Otvorili sa mi ďalšie možnosti v tom, čo môžem robiť, bol to pre mňa začiatok. Výcvik Majstrov Esénskych som absolvovala s prvou esénskou rodinou Slovenska.
Otka HobžováEssénska majsterka
Na výcvik majstrov essénskych ma to veľmi ťahalo. Vlastne to bol jeden z mojich prvých "kurzov", ktoré som absolvovala. Vôbec som nevedela do čoho idem, len som to veľmi chcela. Tak som to cítila vo svojom vnútri. No a zistila som, že to je vlastne životná filozofia a obrovská podpora pre každodenný život. Veľmi som sa chcela naučiť tie "tajné techniky a vedomosti". Získala som množstvo priateľov, s ktorými si navzájom pomáhame a pomáhame aj iným. A o to tu ide. Urobila som obrovský krok k poznaniu, kto vlastne som.
Ľudmila BolhováEssénska majsterka

Máme posledné 2 miesta voľné!
Na odoslanie svojej prihlášky a zapojenia sa do tejto majstrovskej cesty máš už len:

PRIEBEH, FORMA A OBSAH VÝCVIKU

Hlavným cieľom výcviku majstrov essénskych je podporiť vlastný osobný vývoj so zámerom, aby sa získané vedomosti používali, a aby sa s nimi pracovalo v prospech a pre potreby druhých - v duchu motta: Pomáhať. Učiť. Liečiť. V priebehu výcviku tím skúsených majstrov odovzdáva študentom učenia z rôznych oblastí. Výcvik majstrov essénskych nie je bežný kurz! Je to cesta. Tá cesta je cieľom! Základný výcvik prebieha trikrát po jednom týždni v rozmedzí do 2 rokov.  Po skončení výcviku majú esséni možnosť ďalej pokračovať vo svojej ceste.

Vysokospirituálne techniky

Účastníci výcviku si osvojujú poznatky z oblastí: komunikácia, práca a liečenie s anjelmi a duchovnými bytosťami, energetické techniky prežitia, spirituálna prvá pomoc, duchovná terapia a liečiteľstvo, tajomné náuky z rôznych oblastí. Použitie techník v praktickom každodennom živote. Nie len teoretické vedomosti.

Prepracovaná štruktúra výcviku

Vedomosti získavate postupne a zmysluplne v zájomnej nadväznosti a doplnenia celku. Výcvik prináša množstvo učebných procesov, ktoré umožňujú uvedomenie si seba, svojich možností a schopností, svojich úloh. Urýchľuje napredovanie v spirituálnom vývoji. Buduje priateľstvá a pomocníkov.

Intenzívna výuka a tréning

Súčasťou výuky sú: Teoretické prednášky. Praktické tréningy. Riadené meditácie. Otázky&Odpovede. Účastníci majú priamy kontakt so školiteľmi. Možnosť konzultácií naučených poznatkov priamo s Veľmajstrom ako aj osobných otázok a problémov.

Každoročné doškoľovania

Cesta je cieľom! Neustále napredovanie a zdokonaľovanie. Udržiavanie sa v kondícii, zdokonaľovanie sa, udržiavanie komunity, podpora a pomoc pri riešení problémov. Rozvoj a nadstavba základných techník. Dopĺňanie techník podľa stupňa vývoja žiaka.

Ohľad na individuálne možnosti

Bezpečný osobnostný a spirituálny rast. Podpora a ochrana jednotlivca aj celej komunity. Prístup k vedomostiam starých majstrov. Získate jednoznačné odpovede na svoje otázky. Odhalíte to „tajomno“ v otázkach života a bytia.

Duchovní pomocníci a anjeli

Vedenie, pomoc pri neistote, podpora a ochrana pri osobných problémoch, pri problémoch blízkych, pracovných, zdravotných, psychických aj spirituálnych. Podpora v učebných procesoch.

CHCETE O ESSÉNOCH VEDIEŤ VIAC?

Nižšie nájdete zaujímavé informácie - zahĺbte sa do nich

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kedy sa začala písať história essénov?

Pred dávnym časom, 300 rokov pred Kristom, stalo sa v ďalekej krajine, v Izraeli. Boh samotný dal založiť spoločenstvo. Z tohto spoločenstva, mal neskôr vzísť Mesiáš, tak zvestoval. Tak vzniklo spoločenstvo essénov ...

Kto to vlastne boli esséni?

Esséni sú pre mnohých historikov aj dnes jednou veľkou záhadou. Často sa tvrdí, že to bolo malé zoskupenie samotárov v Kumráne v strede púšte. To že toto je absolútne nesprávne, môže každý ...

Si pripravený/-á na essénsku cestu?

Essénska cesta nie je pre každého. Pustite si video a spravte si meditáciu, ktorú v nej Veľmajster popisuje. Vďaka tomu zistíte, či je essénska cesta pre vás tá správna. A potom, podľa tohto zistenia aj konajte ...

S KÝM SA NA VÝCVIKU STRETNETE?

V súčasnej dobe je pre človeka veľmi obtiažne nájsť tú "správnu cestu". Našim cieľom je pomôcť ľuďom poznať svoju vlastnú slobodu a žiť slobodne so schopnosťou spirituálne sa rozvíjať.

Zoznámte sa s členmi tímu. S niektorými sa stretnete len virtuálne a s niektorými priamo na mieste.

SIR F.E. Eckard Prinz von Strohm

Veľmajster a zakladateľ Essénskeho majstrovstva

Mechthild Strohm

Člen medzinárodného tímu, essénsky majster

Cornelia Kleemann

Člen medzinárodného tímu, essénsky majster

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude vytrvalo počas celého výcviku tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Bolhová

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Práca počas výcviku majstrov essénskych je intenzívna. Často vyučovanie a tréning pokračujú do noci. Väčšinou budete potrebovať pohodlné oblečenie - podľa ročného obdobia. Samozrejme budete potrebovať aj písacie potreby na poznámky, otvorenú myseľ a dobrú náladu. Nápomocné pri tvorbe spoločného zábavného programu budú aj iné kancelárske potreby. Tešíme sa na stretnutie s vami.

 

Naša rada: Ak sa vo vás už teraz vynárajú otázky, zapisujte si ich, hneď ako vám napadnú a na výcvik príďte s celým zoznamom :-).

CENA: 299 Eur/os.

Cena za výcvik obsahuje školiaci poplatok a obedy (5x) počas celého týždňa. Ubytovanie, raňajky a večere sa hradia osobitne.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 10:00. Samotný výcvik začne o 11:00. Predpokladaný koniec je piaty deň o 13:00.

MIESTO

Výcvik prebehne prezenčne v Resorte Levočská dolina

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne Vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra a e-mail s ďalšími informáciami. 

Ak máte špeciálne požiadavky, napr. potrebujete špeciálnu diétu, alebo máte známeho, s ktorým si želáte byť ubytovaný na jednej izbe, uveďte ich, prosím, do poznámky vo formulári.