SIR F.E. Eckard Prinz von Strohm vás pozýva na najčastejšie opakovaný seminár na Slovensku

NÁVRAT DO SVETLA

Odhaliť tajomstvá života a smrti. Dať nádej. Odobrať strach. Väčšina ľudí má strach zomrieť. Pýtajú sa sami seba, čo prichádza po smrti. Na tomto seminári dostanete odpovede na všetky vaše otázky. Dostanete odpovede od niekoho, kto to musí vedieť.

Príďte umrieť a žite.

22.-23.10.2022

ONLINE - Práve prebieha

REFERENCIE

Spirituálny zážitkový seminár Návrat do Svetla je na Slovensku naším najopakovanejším seminárom. Niektorí účastníci tvrdia, že je úplným základom a mal by ho absolvovať každý.

Často sa ma pýtajú, prečo robím seminár Návrat do Svetla. A prečo viem tak veľa o smrti a čo potom príde. Robím to preto, aby ľudia stratili svoj strach zo smrti a pochopili, že tento život nie je iba jednorázový. Keby sme to všetci akceptovali, keby sme všetci verili v znovuzrodenie, určite by sme inak zaobchádzali so svojou Zemou. Lebo by sme vedeli, že dôsledky toho budeme musieť znášať neskôr v inom živote. Na seminári Návrat do Svetla ľudia kladú doslova stovky otázok týkajúcich sa smrti. Väčšina ľudí má zo smrti strach, a to preto, lebo nevedia, aké to bude. Na seminári dostanete odpovede na všetky položené otázky vďaka tomu, lebo ja viem, aké to tam je. Bol som už veľakrát mŕtvy. A aj preto vám viem dať nádej a tiež viem odobrať strach zo smrti. A prečo ešte viem tak veľa o smrti, to je niečo, čo sa dozviete na seminári.
SIR F.E. Eckard Prinz vonStrohmVeľmajster R.A.I. a autor seminára
Minulý rok som sa zúčastnil seminára NÁVRAT DO SVETLA pod vedením MECHTHILD STROHM. Pre mňa to bol úžasný seminár, ktorý bol robený veľmi pútavo a zaujímavo. V roku 2013 mi zomrela manželka a na moje otázky som dostal odpovede, na základe ktorých som dospel k presvedčeniu, že fyzickou smrťou náš život nekončí. Na seminári odznelo veľa zaujímavých otázok a odpovedí. Na záver sme precítili svoju vlastnú smrť. Ja tento seminár skutočne doporučujem.
Karol Havraninvalidný dôchodca
Pre mňa bolo úžasné klásť otázky všetkého druhu a mnohé z odpovedí boli pre mňa šokujúce. Nikdy som si neuvedomila, ako všetko so všetkým súvisí a aké dlhodobé viacgeneračné dôsledky môže naše správanie mať. Meditácia bola pre mňa príjemná. Bolo krásne nahliadnuť do sŕdc mojich najbližších a nič by som na tom nemenila. Je to jedinečná šanca dozvedieť sa pravdu, ktorá sa nedá častokrát slovami ani vyjadriť. Pánovi Eckardovi a jeho tímu patrí moje veľké ďakujem. Už presne viem, čo moji najbližší ku mne cítia. Moje pochybnosti sa rozptýlili.
Marcela K.Bratislavský kraj
Od detstva mávam zážitky so zomrelými a duchmi, tak táto téma bola pre mňa veľmi pútavá. Tešila som sa na tento seminár. Čo ma veľmi milo prekvapilo bolo, že vlastne celý seminár bol priamy konkrétny a k veci. Všetky otázky, ktoré boli položené, boli zodpovedané, priamo k veci, žiadne zahmlievanie. Ujasnilo sa veľmi veľa vecí. Mne to pomohlo spracovať určité zážitky a informácie o smrti a uvedomila som si, že smrť nie je hrozná, ale že je to vlastne návrat. Mali by sme sa tešiť, lebo je to vlastne o tom, že duša ide domov. Uvedomila som si tiež, že som nemala strach zo smrti, ale strach zo straty. Úžasný zážitok mi priniesla meditácia, kedy som zažila svoj odchod do svetla. Cítila som, že idem domov, mier, harmóniu. Seminár mi pomohol aj v tom, že teraz sa viem lepšie porozprávať s ľuďmi, ktorí za mnou prichádzajú napr. keď im niekto blízky umiera. Je to posolstvo, ktoré treba šíriť a naprávať povedomie ľudí o tom, že smrť nie je len taký odchod, ale že je to vlastne pokračovanie, je to akýsi kolobeh. A začala som si viacej vážiť svojich blízkych a cítim väčší vnútorný pokoj. Veľmi odporúčam tento seminár. Chcem si ho prísť zopakovať, lebo pre mňa je tento seminár veľmi hlboký a mám vynorilo sa mi množstvo ďalších otázok.
Miroslava Mistolerováasistent
Na seminári Návrat do Svetla ma zaujala možnosť nielen "zažiť" vedomé umieranie, ale predovšetkým možnosť získať odpovede na otázky, ktoré ma zaujímali a tiež možnosť vyrovnať sa so stratou blízkych. Pre mňa osobne bol zaujímavý celý seminár nakoľko som sa s takýmto druhom semináru a s mimoriadne ľudským a erudovaným prístupom ešte nestretla. Osobne zaujímavý zážitok pre mňa bola cesta k vlastnej smrti a jej osobné prežitie. Prínosom semináru bolo lepšie spracovanie a vyrovnanie sa so smrťou blízkeho človeka, rodinného príslušníka a výbornej kamarátky, lepšie povedané, s ich odchodom do svetla. Nové techniky a vedomosti využívam predovšetkým pre seba a svojich blízkych, pokiaľ ma o to požiadajú a v budúcnosti ich určite využijem vo svojom ďalšom duchovnom smerovaní. Seminár mi ukázal iný pohľad na danú problematiku a zmenu myslenia.
Lesana Greenkozmetička
Na seminári ma najviac zaujala samotná téma, ktorá je súčasťou života a je všadeprítomná v rôznych podobách, aj keď ľudia sa ju snažia zo svojho života vytlačiť, práve zo strachu pred smrťou. Aký som mala zážitok? Samotný seminár ma pozvoľna pripravoval na ten veľký moment, kým neprišiel okamih lúčenia 🙂 Tu som si uvedomila, že SMRTI sa nebojím, len som vzrušená a zvedavá. Skôr ma rozcítil moment posledného poďakovania všetkým, ktorých opúšťam. Uvedomila som si, že smrť nadobudla polohu SVETLA, ktoré som videla počas celého NÁVRATU. Bolo jasné a roztancované, akoby sa tešilo so mnou. Vedomosti nadobúdam každodenným životom a snažím sa vnímať krásu života, tešiť sa, aj keď mám pocit, že nastal u mňa hlad po vedomostiach, ktoré ma posúvajú aj za hranicu smrti. Smrť je len slovo, ktoré sa dá krásne vyjadriť aj inak. Preto vrelo odporúčam seminár NÁVRAT DO SVETLA , aby sme si uvedomili, že je to predsa návrat DOMOV.
Jarmila Autnerovádomáca pani, umelec

"V okamihu, ako sa narodíme, začíname aj umierať. To je fakt
a toho sa nezbavíme."

SIR F.E. Eckard Prinz von Strohm

Do začiatku seminára ostáva:

S kým sa na seminári stretnete?

Mechthild Strohm

člen medzinárodného Eckardovho tímu
Mechthild už niekoľko rokov vyučuje tento seminár. Svojou láskavosťou a trpezlivosťou vás bude týmto seminárom sprevádzať aj v Dudinciach.

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude vytrvalo počas celého seminára tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Bolhová

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

Čo získate vďaka tomutu semináru?

  • Dostanete odpovede na všetky vaše otázky týkajúce sa danej problematiky. Ako to je vlastne so smrťou? Čo sa tam deje? Čo sa stane potom? Je niečo po smrti? Bolí to? Príde pre mňa anjel alebo môj zomrelý príbuzný? Kedy zomriem?...
  • Prejdete špeciálnou meditáciou, ktorá vám priblíži jednu z možných alternatív toho, ako smrť prebieha.

  • Vďaka odpovediam na otázky a vďaka vlastnej skúsenosti zo špeciálnej meditácie získate nové vedomie, tak získate nádej a zbavíte sa strachu zo smrti.
  • Dostanete možnosť pochopiť a lepšie sa vysporiadať so smrťou vašich blízkych.

  • Vďaka novým vedomostiam budete schopní pomôcť aj iným pochopiť túto tému.
  • V pozitívnom zmysle sa zmení váš postoj k životu a aj k samotnej smrti.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zapnite si slovenské titulky.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zapnite si slovenské titulky. Prepis videa si môžete nájsť aj na našom blogu.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Každý seminár z dielne Jeho kráľovejskej výsosti, veľmajstra a mága SIR F.E. Eckarda Prinz von Strohma je výnimočný a jedinečný. Dozviete sa nové informácie, budete pracovať a meditovať, rozšírite svoje vedomie. Budete potrebovať niečo na písanie si poznámok. A keďže budete absolvovať seminár online, záverečnú veľmi špeciálnu a jedinečnú meditáciu možno budete môcť absolvovať zo svojej vlastnej posteli, či gauča 🙂.

CENA: 163 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 10:00. Samotný seminár začne o 11:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 13:00.

MIESTO

Online cez Zoom

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne Vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti. Emailom Vám zašleme aj ďalšie informácie.

Na seminár sa v tejto chvíli nedá prihlásiť.

Po odoslaní formulára vám automaticky rezervujeme ubytovanie. V prípade, že budete potrebovať zrušiť svoju účasť na seminári, je to možné. V prípade, že to bude 30 a menej dní od začatia seminára sme nútení vám naúčtovať storno poplatok zo sumy prislúchajúcej ubytovaniu. Podrobné informácie nájdete v našich Obchodných podmienkach.