Vydymovať sa dá aj s banánom. Čo sa tým dá dosiahnuť?

Priamo doma v kuchyni máme veľa vhodných vecí na vydymovanie, ktoré nás vedia podporiť zdravotne alebo spirituálne

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zapnite si slovenské titulky (vo videu vpravo dole)

Stojím tu, pred Hotelom Barónka v Bratislave. Bude sa tu konať seminár: Horiaci Lev z Babylonu. Už sa naň teším, lebo väčšina ľudí ani nevie, čo všetko sa dá robiť s vydymovaním.

Napríklad: Ako to vyzerá s banánom? Možno máme niečo také doma, ale že sa s tým dá vydymovať, a dosiahnuť tak isté pôsobenie, to väčšina ľudí nevie.

A tak je veľa ďalších vecí doma v našej kuchyni, ktoré nás vedia podporiť, či už je to zdravotného charakteru, alebo aj pri spirituálnej práci. Ja sa už v každom prípade teším na to, že účastníkom na tomto seminári, môžem všetky tieto veci ukázať. Že nie sú len živice z orientu, ale predovšetkým aj domáce bylinky, ktoré sa dajú nájsť po ruke, a ktoré nám pritom pomáhajú dosiahnuť to, čo by sme rady dosiahli. Kto má čas, môže sa ešte prihlásiť na tento seminár, lebo ako som povedal, čoskoro sa už koná.

F.E. Eckard Strohm, Veľmajster R.A.I.

EckardStrohm-horiaci-lev-z-babylonu

Ďalšie informácie a prihlášku sa seminár Horiaci lev z Babylonu – Skutočné umenie vydymovania pre spiritualitu a liečenie nájdete na tejto stránke: https://www.pozitivnevysledky.sk/201709-seminar-horiaci-lev-z-babylonu/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.