Práca s ohňom nechá veľmi rýchlo pocítiť, aká mohutná liečivá sila sa ukrýva za touto formou ošetrenia.

Toto je jeden „trafil klinec po hlavičke“ seminár!

Ja nie som žiadny liečiteľ. Tento seminár je však geniálny, lebo je postavený úplne jednoducho a prekročil všetky moje očakávania. Naučil som sa súvislostiam medzi elementami živlov, hmotou a fyzickým telom. A toto potom všetko vyliečiť s ohňom, alebo vzduchom.

Arne Friese, Nemecko

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Seminár sa volá Liečenie s ohňom a vzduchom.
V minulosti som robil semináre, v ktorých išlo o zem a o liečenie so zemou a vodou.
Tentoraz je na rade oheň a vzduch.

Dá sa liečiť ohňom? Dá sa liečiť vzduchom? To je dobrá otázka.
A presne túto otázku vám zodpoviem na seminári.
Koho zaujíma naučiť sa niečo úplno nové, môže prísť a naučiť sa liečiť ohňom.

Teším sa, že sa uvidíme.

F.E. Eckard Strohm, Veľmajster R.A.I.

fotka-Eckard-Strohm-Velmajster4

Pre mňa to bol veľmi hlboký pohľad odrážajúci moju vlastnú osobnosť, postoje a správanie súvisiace s mojim životom a osobným rozvojom. Tiež sme dostali spirituálne zasvätenie… (pokračovanie nižšie)

 

 

„Liečenie ohňom a vzduchom – toto bol naozaj skvelý seminár s Eckardom Strohmom: používali sme oheň a vzduch za účelom liečenia. Nevedela som, čo mám očakávať, ale bolo to skutočne vzrušujúce pre mňa.

Na tomto seminári sme sa naučili mnoho o samých sebe. Hľadali sme možné dôvody, ktoré nás blokujú a nedovolia nám byť samymi sebou – byť slobodnými. V meditáciách nám boli kladené podrobné otázky, aby sme si ich sami zodpovedali na to, aby sme si pomohli rozvíjať svoju osobnosť. Pre mňa to bol veľmi hlboký pohľad odrážajúci moju vlastnú osobnosť, postoje a správanie súvisiace s mojim životom a osobným rozvojom. Tiež sme dostali spirituálne zasvätenie na podporu liečebných aktivít s elementom ohňa.

Učili sme sa o dávnych šamanských a ázijských vedomostiach o 5 elementoch, ich vzťahu k telovým orgánom a o ich vzájomných súvislostiach. Tiež sme sa učili o systéme energetických dráh (meridiánoch) a rôznych bodoch prislúchajúcich k meridiánom a jednotlivým orgánom a špecifickým zónam nášho tela, ktoré môžeme používať na liečenie.

A naozaj sme veľa precvičovali – a bolo to horúce. Veľmi horúce. A bolo to veľmi, veľmi dobré. Je také jednoduché liečiť ohňom a vzduchom, ale tak účinné.

Veľmi sa teším, že som sa rozhodla zúčastniť sa tohto seminára a rada by som ho odporučila každému, kto sa o to zaujíma.“

Hendrike Kiesbye, Nemecko

hendrike-kiesbye-liecenie-ohnom-a-vzduchom

Ďalšie informácie a prihlášku sa seminár Liečenie ohňom a vzduchom nájdete na tejto stránke: https://www.pozitivnevysledky.sk/201709-prihlaska-na-seminar-liecenie-ohnom-a-vzduchom/

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.