Veľmajster uvádza fakty o Reiki a odhalí niektoré veľmajsterské informácie

Nepoznané veľmajsterské grify – to bude „highlight“ na tomto Reiki doškoľovaní

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Reiki je jednou z hlavných častí organizácie, ktorú som založil – Reiki Association International, ktorej som Veľmajstrom.

A náš spôsob zaobchádzania s Reiki je kresťanský, žiadny mystický. Má to byť praktické, a má sa dobre dať prevádzať.

Prišiel som k tomu vlastne bez toho, aby som to chcel. Robil som prieskum pre jednu knihu a popritom som „narazil“ na Reiki. A keďže viem hovoriť so zomrelými,tak som sa pokúsil vstúpiť do kontaktu s Dr. Mikao Usuim, čo sa mi aj podarilo.

A on sa mi trochu sťažoval, že je známe len mystické Reiki. A poprosil ma, aby som založil Reiki Association International, a aby som vyučoval kresťanskú stránku. A za to som od neho dostal zasvätenia potrebné na to, aby som mohol fungovať ako veľmajster.

A Reiki doškoľovanie – Mnohí si myslia, že „Všetko som sa v Reiki naučil.“ Ale tam vonku je toľko nezmyslov, ktoré sa vyučujú… Sú vymyslené stupne – 5. a 6. stupeň, veľmajsterský stupeň. A boli robené tie najnezmyselnejšie veci – zasvätenia na diaľku,… atď.

Čo presne Reiki znamená, to vám ukážem na tomto Reiki doškoľovaní a ukážem vám aj nepoznané veľmajsterské grify – to bude „highlight“ na tomto Reiki doškoľovaní a teším sa, ak každý, kto Reiki vyučuje, príde a nechá si to mnou ukázať.

F.E. Eckard Strohm, Veľmajster R.A.I.

EckardStrohm-Velmajster-RAI-seminare

Ďalšie informácie o Doškoľovaní Reiki pre majstrov a učiteľov nájdete tu. Kliknite na: https://www.pozitivnevysledky.sk/201608-prihlaska-na-kurz-doskolovanie-reiki/

ČO POVEDAL O DOŠKOĽOVANÍ JEDEN Z UČITEĽOV A TERAPEUTOV?

Tak tento seminár bol naozaj pre mňa veľkým prínosom, pretože Reiki používam v každodennej práci ako Reiki terapeut aj učiteľ.

Mnoho z tých informácií bolo úplne nových, o ktorých sa na základných stupňoch Reiki nehovorí.
Pre mňa to bola hlavne možnosť dostať odpovede na otázky z praxe rovno od najvyššieho Veľmajstra F.E. Eckarda Strohma, ktorého si neskutočne vážim hlavne pre jeho schopnosti a úžasne rozsiahle vedomosti.

Liečiteľský systém Reiki je pre mňa väčšinou práve jedna z prvých techník, po ktorej siaham pri svojej práci.
Práve doplnenie vedomostí o možnostiach používania „Veľmajsterských hmatov“, o ktorých som doteraz ani netušil, že existujú, mi dalo presne to, čo som od tohto seminára očakával, resp. aj čosi navyše.

Už som túto techniku viackrát použil a môžem povedať, že sa naozaj diali „zázraky“ skoro napočkanie.

Určite tento seminár odporúčam všetkým Reiki Majstrom a učiteľom.

Peter Štrelinger, učiteľ a terapeut

Foto-PeterStrelinger

Ďalšie informácie o Doškoľovaní Reiki pre majstrov a učiteľov nájdete tu. Kliknite na: https://www.pozitivnevysledky.sk/201608-prihlaska-na-kurz-doskolovanie-reiki/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.