Správne používanie kadidiel môže pomôcť vyliečiť aj tumor na mozgu

Vydymovanie bylín, živíc alebo inak aj kadidiel je veľmi dávne špeciálne umenie. V súčasnosti predávané vonné tyčinky nám môžu skôr uškodiť. Správne používanie kadidiel môže pomôcť vyliečiť aj tumor na mozgu.

Takže umenie kadidiel, je to veľmi špeciálne umenie. „Na seminári Horiaci lev z Babylonu“ Vám ukážem, čo všetko sa s kadidlami dá robiť.

Kadidlo, to sú živice z orientu, ale aj tajné bylinky, s ktorými sa dajú robiť rôzne veci. Ako napríklad liečiť, alebo si dávať spirituálnu podporu. A práve aj v časoch zimy, aby sme predchádzali chrípke, na to slúžia tieto veci.

Žiaľ, toto starodávne umenie sa väčšinou stratilo, a v dnešných časoch sa väčšinou používajú vonné tyčinky, čo nie je nič iné iba ako odpad. A často nie sú ani šťastne vybrané. Človek si s tým môže viacej uškodiť, ako urobiť niečo dobré.

Ale s týmto skutočným kadidlom sa dá zastaviť hnačka, dá sa pomôcť vyliečeniu tumoru na mozgu, a tak ďalej.

A na seminári „Horiaci lev z Babylonu“ si ovoniame rôzne dobré vône, budeme počuť čo je na čo dobré, a ako s tým môžu začiatočníci najlepšie zaobchádzať.

A aj na tomto seminári to bude určite moc napínavé. Téma je oveľa napínavejšia, ako si človek myslí.

Teším sa na seminár a kto sa doteraz neprihlásil, mal by sa určite poponáhľať, aby sa mu ušlo ešte miesto, lebo ako vždy sú miesta dosť cenné v zmysle krátkosti času a preto môžem len doporučiť, aby ste sa rýchlo prihlásili.

Teším sa na Vás, že sa uvidíme, a že Vás môžem naučiť umeniu kadidiel.

F.E. Eckard Strohm, Veľmajster R.A.I.

EckardStrohm-horiaci-lev-z-babylonu

Ďalšie informácie a prihlášku sa seminár Horiaci lev z Babylonu (Dávne umenie vydymovania) nájdete na tejto stránke: www.pozitivnevysledky.sk/201608-prihlaska-na-seminar-liecenie-ohnom-a-vzduchom/

V kuchyni bežnej domácnosti sa často skrývajú poklady, o ktorých ani nevieme. Špeciálnym vydymovaním bylín môžeme podporiť svoje zdravie, emočný stav a aj spirituálny rozvoj.

Zúčastnila som sa seminára „Horiaci Lev z Babylonu“ v decembri 2015 v Hammahu (Nemecko). Dovtedy som nemala veľa skúseností s umením vydymovania bylín, driev a ostatným materiálov, s výnimkou kadidla. Viac menej som nevedela, čo mám očakávam od seminára s takýmto názvom a aké hodnotné a užitočné informácie nám budú poskytnuté.

Pre mňa to bolo veľmi dobré rozhodnutie zúčastniť, bolo to naozaj požehnaním.

Počas seminár sme sa na naučili množstvo zaujímavých detailov o vydymovacích účinkoch jednotlivých materiálov. Nazreli sme do histórie dávnych zvykov vydymovania rastlín, driev a prírodných živíc v krajinách po celom svete. Dozvedeli sme sa o súčasných možnostiach pre umenie vydymovania a ako využívať dymiaci účinok pre naše fyzický, emočný a spirituálny stav, aby sme podporili liečiace procesy.

Každá rastlina, bylina, drevo a prírodné živice majú svoje vlastné špecifické účinky a mali by byť vyberané na vydymovanie podľa toho, čo chceme podporiť.
Súčasne sme dostali podklad vôní a účinok zo vzoriek kadidiel, ktoré Eckard vydymoval na kadidlových uhlíkoch počas seminára.

Od seminára často vydymujem v prospech rôznych vecí, ktoré chcem podporiť. Popri fantastickej vôni mnohých vydymovacích materiálov som zistila pozitívne účinky na moju kondíciu.

Keďže množstvo rastlín a bylín, ktoré sú použiteľné na vydymovanie, by sa malo dať nájsť v každej kuchyni, začala som s vydymovaním okamžite, ako som sa vrátila domov zo seminára.

Z času na čas si kúpim nejaký materiál na kadidlo a usuším rastlinky, ktoré rastú v mojej záhrade. Dnes už mám doma vytvorenú zbierku na rôzne účely a využívam umenie kadidiel kedykoľvek mám taký pocit.

Som veľmi vďačná, že som mala šancu zúčastniť sa tohto seminára.
Ďakujem veľmi pekne, Eckard, za tento skvelý seminár.

Hendrike Kiesbye, Nemecko

hendrike-kiesbye-liecenie-ohnom-a-vzduchom

Ďalšie informácie a prihlášku sa seminár Horiaci lev z Babylonu (Dávne umenie vydymovania) nájdete na tejto stránke: www.pozitivnevysledky.sk/201608-prihlaska-na-seminar-liecenie-ohnom-a-vzduchom/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.