Správne používanie kadidiel môže pomôcť vyliečiť aj tumor na mozgu

Vydymovanie bylín, živíc alebo inak aj kadidiel je veľmi dávne špeciálne umenie. V súčasnosti predávané vonné tyčinky nám môžu skôr uškodiť. Správne používanie kadidiel môže pomôcť vyliečiť aj tumor na mozgu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Takže umenie kadidiel, je to veľmi špeciálne umenie. „Na seminári Horiaci lev z Babylonu“ Vám ukážem, čo všetko sa s kadidlami dá robiť.

Kadidlo, to sú živice z orientu, ale aj tajné bylinky, s ktorými sa dajú robiť rôzne veci. Ako napríklad liečiť, alebo si dávať spirituálnu podporu. A práve aj v časoch zimy, aby sme predchádzali chrípke, na to slúžia tieto veci.

Žiaľ, toto starodávne umenie sa väčšinou stratilo, a v dnešných časoch sa väčšinou používajú vonné tyčinky, čo nie je nič iné iba ako odpad. A často nie sú ani šťastne vybrané. Človek si s tým môže viacej uškodiť, ako urobiť niečo dobré.

Ale s týmto skutočným kadidlom sa dá zastaviť hnačka, dá sa pomôcť vyliečeniu tumoru na mozgu, a tak ďalej.

A na seminári „Horiaci lev z Babylonu“ si ovoniame rôzne dobré vône, budeme počuť čo je na čo dobré, a ako s tým môžu začiatočníci najlepšie zaobchádzať.

A aj na tomto seminári to bude určite moc napínavé. Téma je oveľa napínavejšia, ako si človek myslí.

Teším sa na seminár a kto sa doteraz neprihlásil, mal by sa určite poponáhľať, aby sa mu ušlo ešte miesto, lebo ako vždy sú miesta dosť cenné v zmysle krátkosti času a preto môžem len doporučiť, aby ste sa rýchlo prihlásili.

Teším sa na Vás, že sa uvidíme, a že Vás môžem naučiť umeniu kadidiel.

F.E. Eckard Strohm, Veľmajster R.A.I.

EckardStrohm-horiaci-lev-z-babylonu

Ďalšie informácie a prihlášku sa seminár Horiaci lev z Babylonu (Dávne umenie vydymovania) nájdete na tejto stránke: www.pozitivnevysledky.sk/201608-prihlaska-na-seminar-liecenie-ohnom-a-vzduchom/

V kuchyni bežnej domácnosti sa často skrývajú poklady, o ktorých ani nevieme. Špeciálnym vydymovaním bylín môžeme podporiť svoje zdravie, emočný stav a aj spirituálny rozvoj.

Zúčastnila som sa seminára „Horiaci Lev z Babylonu“ v decembri 2015 v Hammahu (Nemecko). Dovtedy som nemala veľa skúseností s umením vydymovania bylín, driev a ostatným materiálov, s výnimkou kadidla. Viac menej som nevedela, čo mám očakávam od seminára s takýmto názvom a aké hodnotné a užitočné informácie nám budú poskytnuté.

Pre mňa to bolo veľmi dobré rozhodnutie zúčastniť, bolo to naozaj požehnaním.

Počas seminár sme sa na naučili množstvo zaujímavých detailov o vydymovacích účinkoch jednotlivých materiálov. Nazreli sme do histórie dávnych zvykov vydymovania rastlín, driev a prírodných živíc v krajinách po celom svete. Dozvedeli sme sa o súčasných možnostiach pre umenie vydymovania a ako využívať dymiaci účinok pre naše fyzický, emočný a spirituálny stav, aby sme podporili liečiace procesy.

Každá rastlina, bylina, drevo a prírodné živice majú svoje vlastné špecifické účinky a mali by byť vyberané na vydymovanie podľa toho, čo chceme podporiť.
Súčasne sme dostali podklad vôní a účinok zo vzoriek kadidiel, ktoré Eckard vydymoval na kadidlových uhlíkoch počas seminára.

Od seminára často vydymujem v prospech rôznych vecí, ktoré chcem podporiť. Popri fantastickej vôni mnohých vydymovacích materiálov som zistila pozitívne účinky na moju kondíciu.

Keďže množstvo rastlín a bylín, ktoré sú použiteľné na vydymovanie, by sa malo dať nájsť v každej kuchyni, začala som s vydymovaním okamžite, ako som sa vrátila domov zo seminára.

Z času na čas si kúpim nejaký materiál na kadidlo a usuším rastlinky, ktoré rastú v mojej záhrade. Dnes už mám doma vytvorenú zbierku na rôzne účely a využívam umenie kadidiel kedykoľvek mám taký pocit.

Som veľmi vďačná, že som mala šancu zúčastniť sa tohto seminára.
Ďakujem veľmi pekne, Eckard, za tento skvelý seminár.

Hendrike Kiesbye, Nemecko

hendrike-kiesbye-liecenie-ohnom-a-vzduchom

Ďalšie informácie a prihlášku sa seminár Horiaci lev z Babylonu (Dávne umenie vydymovania) nájdete na tejto stránke: www.pozitivnevysledky.sk/201608-prihlaska-na-seminar-liecenie-ohnom-a-vzduchom/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.