My smieme byť šťastní. Univerzum si to želá.

Biela mágia nie je žiadna manipulácia. Biela mágia je byť jedno s kozmom, a pomocou kozmických zákonitostí dosiahnuť to, čo dosiahnuť chceme. A my to smieme dosiahnuť.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Áno, ešte stále je reč o téme: Biela mágia. Na seminári vám ukážem s akými technikami budete môcť pracovať, ktoré naozaj, naozaj fungujú. Žiadne prázdne sľuby, tých je dosť, ale naozaj spolupracovať s kozmom, aby sa želania mohli splniť, a prečo to vlastne funguje. To vám ukážem na seminári.

Biela mágia nie je žiadna manipulácia. Biela mágia je byť jedno s kozmom, a pomocou kozmických zákonitostí dosiahnuť to, čo dosiahnuť chceme. A my to smieme dosiahnuť.

Kozmos, môžme povedať aj Boh, chce, aby sme boli šťastní, a aby sme dostali to, čo si želáme. Dovtedy, pokiaľ samozrejme nechceme iným niečo škodlivé spôsobiť, niečo im zobrať…

Samozrejme sa nebudeme učiť ani žiadne čary na prilákanie lásky, žiadne city sa nedajú pričarovať.

Inak sa dá veľmi, veľmi veľa želaní splniť. Porozprávam vám aj príbehy niektorých ľudí, ktorí boli na tomto seminári, a ktorým sa to naozaj podarilo. A VY – to môžete tiež dokázať.

Prihláste sa na seminár, a zažite to… lebo len to, čo zažijete, je pravda. Lebo všetko ostatné čo hovorím, môžu byť jednoducho iba reči, ale to, čo zažijete vám nemôže nikto zobrať. A ja vás o tom presvedčím.

F.E. Eckard Strohm, Veľmajster R.A.I. a Najvyšší Mág

Ďalšie informácie a prihlášku sa seminár Biela mágia 1. nájdete na tejto stránke: https://www.pozitivnevysledky.sk/201609-prihlaska-na-seminar-biela-magia-1/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.