Bolesti chrbtice ako prejav nespracovaných strachov

Klientka prišla na chiropraktiku pre opakované bolesti chrbtice. Pri konzultácii nám povedala, že trpí aj strachom a úzkosťami.

V prvom rade sme napravili chrbticu a ponúkli sme jej výpočet životných plánov, s čím súhlasila.

Jednou z jej ciest bola cesta strachov. Zažívala strachy na všetkých úrovniach. Hodnotila všetko a všetkých, posudzovala a odsudzovala. Mala svoje merítka podľa ktorých jednala.
Nebola si vedomá toho, že o čom rozmýšľa, čo hovorí a čo koná – to si priťahuje. Životná sila totiž tečie tam, kde smerujeme svoju pozornosť…

Po rozhovore a rozanalyzovaní tejto témy prišlo k hlbokému pochopeniu ako tieto energie pracujú.
Klientka si uvedomila, ako potrebuje pracovať s mysľou a naučila sa pozorovať, kam a do čoho smeruje svoje myšlienky (a tada aj energiu).

Strachy jej blokovali aj chrbticu a tým, že sa nimi ani nezaoberala, lebo nevedela ako, ich jednoducho neriešila. Bolo toho už veľa a telo (chrbtica) jej to signalizovalo.
Naučila sa strach brať ako výzvu k riešeniu problémov. Už sa ho nebojí a neodmieta ako predtým. Je to cesta poznania a dnes sa pýta ako mohla takto žiť…?
V jej živote sa veľa vecí uvoľnilo a keď aj prídu nejaké skúšky, už nie je v odpore, ale v spojení so svojimi emóciami. Bol to dlhší proces, ale neľutuje, lebo život nabral úplne iný smer.

 

Aj takto sa dá pozrieť na zdravotný problém pomocou Atlantskej Kabaly.

Dana a Peter Štrelingerovci, centrumzdravehozivota.sk

treatment_350x233

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.