Essénski majstri o svojom výcviku

Seminár majstrov esénskych je dobrý alebo nie? Ja už dnes viem, že existuje život pred seminárom a po seminári a za to ďakujem všetkým, čo to so mnou prežili. Preto prajem všetkým, čo sa rozhodujú, aby sa rozhodli správne.

Martin Kostelník, podnikateľ, esénsky majster

Výcvik majstrov essénskych mi priniesol hlbšie poznanie nie len seba samej, ale aj poznanie dávnej minulosti, prírody a zákonitostí sveta. Naučila som sa mnoho techník, ktoré denno denne používam. Som veľmi vďačná za tento seminár, lebo mi zmenil život k lepšiemu.

Miroslava Hraníková, predavačka a pokladníčka, esénska majsterka

Vedel som, že na výcvik mám ísť. Akoby ma pritiahla väčšia sila, ani som nevedel do čoho idem. Ale napr. našiel som vnútornú harmóniu, iný pohľad na veci a zákonitosti okolo nás.

Peter Štrelinger, učiteľ, masér a terapeut, esénsky majster

Toto sú slová niektorých z esénov, ktorý kráčajú po esénskej ceste. Samozrejme sú aj takí, ktorí nedokázali na tejto ceste pokračovať, ale oveľa viacej je tých, ktorí to dokázali.

Je esénska cesta aj pre vás tá pravá? Čoho musí byť človek schopný, aby mohol ísť esénskou cestou? Veľmajster Eckard Strohm vám na stránke o výcviku majstrov esénskych dáva radu, ako by ste to mohli zistiť. Opýtajte sa púšte. Návod nájdete vo videu „Meditácia Výcvik majstrov esénskych“.

Viac o Esénoch, o Výcviku majstrov esénskych a aj prihlášku nájdete na tejto stánke:  www.pozitivnevysledky.sk/prihlaska-na-kurz-vycvik-majstrov-esenskych-1

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.