Eckardovi ďakujú ľudia prostredníctvom novej stránky

Milí priatelia RAI,
s radosťou vám oznamujeme, že svetlo sveta uzrela nová webová stránka o Eckardovi Strohmovi.

Jej cieľom je bližšie priblížiť tohto výnimočného muža, ktorý je nie len našim Veľmajstrom, ale aj pomocníkom, liečiteľom, učiteľom, priateľom.
Je pre neho bežné, že s obrovskou obetavosťou sa stará o všetkých, ktorí to potrebujú. Často pritom zabúda na seba. Možno si niektorí spomínate na prípad mladého dievčaťa, ktoré Eckard asi pred rokom intenzívne liečil po tom, čo ledva prežila autonehodu, s množstvom zlomenín, pomliaždenín, mnohé vnútorné orgány nefungovali, nemohla sa hýbať. Lekári iba neveriacky sledovali jej rýchle zázračné uzdravovanie. Eckard ju liečil niekoľko týždňov, deň aj noc. Toto leto už opäť nastúpila do práce, je živá a zdravá.

Eckard nám mnohé vedomosti a možnosti odovzdáva aj prostredníctvom seminárov. Vďaka tomu mnohí z nás môžu napĺňať volanie svojho srdca. Dostávame takto možnosť zodpovedne pomáhať – učiť – liečiť druhých. A to nie len ako esénski majstri, kedy sa vieme mnohí spojiť a spoločne sa starať o druhých ľudí. Okrem toho dostávame bezpečnú podporu pre náš vlastný osobný spirituálny rozvoj.

Prosím, pozrite si jeho novú stránku: eckardstrohm.sk

Prosím všetkých, ktorí si želáte vyjadriť poďakovanie za liečenie a podporu, prípadne sa chcete podeliť so svojou skúsenosťou s Eckardom, či už ako jeho pacient, alebo žiak, kňaz, či učiteľ môžete tak urobiť prostredníctvom tejto stránky.

Môžete napísať pár riadkov na email: info@rai-reiki.sk.

Ďakujeme a tešíme sa na vaše príbehy a skúsenosti. Príbehy na stránke budeme postupne dopĺňať.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.