Veľmajster hovorí o tom, ako sa zrodila séria Mystických zasvätení

Už v 4 rokoch začala jeho skutočná spirituálna cesta

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Moja spirituálna cesta začala, keď som mal 4 roky, lebo som videl ľudí, že čoskoro zomrú. A keďže som bol malý, mal som strach, že ich tým zabijem. Tak som išiel za svojím otcom, povedal som mu to. Mal som veľmi, veľmi silný vzťah k môjmu otcovi. A ten mi vysvetlil, že to tak nie je, ale že to jednoducho viem vidieť – je to schopnosť.

A od toho momentu ma bral k rôznym rozhovorom. Mal svoj okruh priateľov, ktorí sa vždy stretávali a rozprávali o všetkom možnom: o alternatívnej medicíne, o teológii, o parapsychológii, a ja som smel byť pritom. Všetci prítomní k tomu aj zodpovedajúco pristupovali, nie ako k malému dieťaťu, ale keď som mal otázky, tak boli aj skutočne zodpovedané.

A tak sa začala moja spirituálna cesta.

Séria seminárov, Mystériá (Mystické zasvätenia) – bolo v skutočnosti mojím želaním urobiť sériu seminárov, ktoré mňa osobne veľmi bavili, lebo som chcel odkryť rôzne veci, ktoré všetkých zaujímajú.

Je to o témach ako: Bola smrť Marilyn Monroe samovražda? Ako zomrela Diana naozaj? A tak ďalej…

A o toto som sa chcel podeliť na seminároch a na záver priniesť niečo vysoko spirituálne, čo inak nenájademe nikde inde, lebo to nikde inde nie je.

A myslím, že toto sa mi podarilo minimálne podľa toho, čo som počul od účastníkov seminára, že boli všetci nadšení.

F.E. Eckard Strohm, Veľmajster R.A.I.

EckardStrohm-Velmajster-RAI-seminare

Viac informácií a prihlášku nájdete tu. Kliknite na: https://www.pozitivnevysledky.sk/201609-prihlaska-na-seminar-mysticke-zasvatenia-2/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.