Pavol Machnič – Učiteľ seminárov Anjeli Atlantídy

Foto-PavolMachnic-webPamätám si, že prvá iskrička rôznych tušení sa u mňa objavila už v detstve, keď som často upieral svoje oči ku hviezdam a pozeral sa do nekonečna. Vedel som, že my ľudia pochádzame z hviezd, z nekonečna univerza. Jednou z prvých mojich detských otázok bola otázka: „prečo existujem, ako je možné že existujem a uvedomujem si seba“ ?
Odvtedy čo som si začal uvedomovať výnimočnosť života, začal som život asi naozaj naplno milovať.

Začal som si uvedomovať, že nekonečný kolobeh života umožnuje, aby ľudský duch mohol rásť a zdokonaľovať sa. Aby jedného dňa sa stal dokonalý a mohol splynúť s univerzom v jeden úžasný celok. Taktiež som si postupne začal uvedomovať viac a viac prítomnosť bytostí svetla, týchto úžasných žiarivých lúčov Božského Slnka. Odvtedy sa anjeli stali súčasťou života.

Privítal som, keď som spoznal učenie F.E. Eckarda Strohma, že sa o anjeloch môžem dozvedieť viac a že dokonca môžem cez jeho autorské semináre toto učenie odovzdávať ďalej.
Učím všetky autorské semináre a kurzy F.E. Eckarda Strohma, ktoré môžem učiť, ale anjelské semináre najviac milujem a najradšej učím. Pozývam všetkých, ktorí chcú viac spoznať Anjelov na moje semináre.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.