Čo pre Teba znamená, keď prichádzajú do R.A.I. noví Reiki učitelia?

Dvaja hlavní predstavitelia Reiki Association International odpovedajú na jednu otázku:

reiki-ucitel-1-600x400

Si Reiki majster? Stotožňuješ sa s  ich odpoveďami?

Eckard Strohm, Veľmajster R.A.I.:
Mám z toho dobrý pocit, lebo to znamená viac liečiteľov.

József Lödi, Medzinárodný vedúci R.A.I.:
Je to šťastie. Reiki je veľmi veľká vec. Pomáha ľuďom v niekoľkých smeroch. Ľuďom, ktorí učia Reiki, ľuďom, ktorí dostávajú Reiki. A stále som šťastný, keď ľudia prichádzajú a chcú sa stať Reiki učiteľmi so želaním šíriť Reiki ďalším ľudom.
Reiki má potenciál urobiť svet trošku lepším. Každý učiteľ, ktorý berie Reiki seriózne bude aj robiť svoju prácu a trochu lepšie. Potrebujeme lepší svet.

Aj v rámci mojej rodiny máme množstvo osobných skúseností s Reiki – pozitívnych skúseností. Je to veľká vec. Napr. keď bola moja manželka tehotná vždy, keď mala možnosť sedieť napr. pri TV, vždy mala svoje ruky na jej rastúcom brušku a dávala Reiki nášmu dieťaťu a aj sebe. Pôrod bol fantastický, zázračný, všetko šlo hladko. Aj počas prvých rokov života dostával náš syn Reiki, v podstate každý deň ako rástol. A keď sa na neho dnes pozriem, má už má 10 rokov, je to fyzicky aj psychicky veľmi zdravý a silný chlapec. Som si istý, že Reiki má na tom veľký podiel.
Takže či už ako súkromná osoba alebo ako medzinárodný vedúci R.A.I. som šťastný, keď sa táto možnosť šíri medzi ľudí. Čo je dobré pre moju rodinu a mňa, je rovnako dobré aj pre ostatných ľudí, pre ostatné rodiny.
Ak niekto rozumie tomu, čo Reiki znamená vie, že je to viac ako len technika pomôcť niekomu stať sa zdravým. Čistá Reiki, ktorú R.A.I. prináša, môže zmeniť naše myslenie, postoj a nazeranie na život vo veľmi pozitívnom zmysle. Je to spôsob života.

Si Reiki majster? Chceš sa aj Ty vydať na učiteľskú cestu?

Klikni sem a prihlás sa na učiteľský seminár Reiki:
https://www.pozitivnevysledky.sk/rai/seminar-reiki-ucitel/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.