Prastará spoločenská hra učí pozerať sa na svet úplne inak

SHAH-RONG©® – hra svetla a tieňa atlantských majstrov je skutočne spirituálna hra, kde sa človek môže veľmi veľa naučiť.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pred mnohými, mnohými rokmi som objavil v Kronike Akasha prastarú hru svetla a tieňa atlantských majstrov: Shah-Rong.

Potom som ju začal, na samovyrobenej hre, hrať s priateľmi a tí boli touto hrou úplne nadšení. Tak veľmi nás to bavilo, že nás to robilo naozaj „závislými“.

Potom sme mali malú sériu hier, ktoré sme si požičiavali navzájom. Ale nikdy sme sa k tomu poriadne nedostali, aby to ľudia spoznali.

A v tomto roku som spravil krok, hľadal som výrobcu, ktorý potom túto hru pre mňa, podľa mojich zadaní, vyrobil.  A som rád, že teraz mám niekoľko hier. Nie je ich veľa. Takže je to malá edícia. Ani z nej nebude viac, lebo keď si dáte urobiť malé množstvo hier, je to veľmi drahé a tieto peniaze som musel najprv vložiť, ale ani neviem, kedy sa vrátia, to je ďalší faktor.

Takže hra svetla a tieňa atlantských majstrov je naozaj spirituálna hra, kde sa človek môže veľmi veľa naučiť. O sebe sa môže naučiť, o rozšírení vedomia, a samozrejme aj o protihráčovi a ako s tým zaobchádzať.

Môžem ju len odporučiť a tí, ktorí ju majú, ju hrajú až dodnes – už vyše 20 rokov. Takže to nie je hra, ktorú odložíte niekam do rohu a poviete si, stačilo mi z nej. Ak ju chcete mať, je ešte k dostaniu, ako som povedal, malá edícia.

F.E. Eckard Strohm, Veľmajster R.A.I.

EckardStrohm-shah-rong-hra-svetla-a-tienov

 

SHAH-RONG©® – hru svetla a tieňov atlantských majstrov si môžete objednať na tejto stránke. Tu nájdete aj ďalšie veľmi zaujímavé informácie o tejto jedinečnej hre. Je to hra, kde jedine spolupráca vedie k víťazstvu.
https://www.pozitivnevysledky.sk/042016-shah-rong-hra-majstrov/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.