Členovia medzinárodného tímu o Veľmajstrovi Eckardovi Strohmovi 2/3

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zapnite si slovenské titulky.

PREČO SPOLUPRACUJETE S ECKARDOM?

Takže po smrti mojej mamy, som sa vydala hľadať moju spiritualitu a snažila som sa ju žiť, a určite som hľadala aj niekoho kto mi zodpovie otázky. Keď chceme – tak jedného majstra. Keď sa človek poobzerá, tak nájde veľa ľudí, ktorí by radi boli majstrami, ale v skutočnosti nemajú čo ponúknuť. A možno som v tomto trochu kritická, neviem, ale moja dôvera v Eckarda je preto taká veľká, lebo mi zodpovedal otázky a mohla som si to celé overiť, a vždy sa to potvrdilo ako pravdivé. A je to neotrasiteľná dôvera pre mňa, ktorá počas času dozrela – a toto by som aj ostatným rada sprostredkovala.

Cornelia Kleeman, člen medinárodného tímu Veľmajstra F.E. Eckarda Strohma

fotka-Cornelia-Kleemann

Prečo práve u Eckarda? Keď som ho spoznala, v tom čase som sa zaoberala v mojom povolaní terapiami a športovými terapiami, a mohla som tam pracovať len s veľkou, veľkou námahou, iba na symptómoch. A u Eckarda som spoznala, že existujú cesty, ktoré sa zaoberajú príčinou chorôb a problémov, aby sa vyriešili príčiny a potom môžme pracovať na symptómoch. A to som považovala za omnoho podstatnejšie, oveľa schodnejšie a presvedčivejšie. A počas plynutia mnohých rokov som videla a zažila, že pre mňa bolo toto rozhodnutie absolútne správne. Spoznala som pri ňom veci, ktoré sa nedajú ani predstaviť, že by mohli fungovať, alebo že to vôbec ide. Takže som pri ňom zažila, že je možné hranice a vlastné hranice, a hranice toho, čo je možné dokázať, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi ďaleko posunúť. A to v spojitosti s veľkým množstvom lásky, pochopenia, tolerancie. Veľmi veľa som sa mohla pri ňom naučiť. Veľmi, veľmi veľa. To by som nechcela vynechať. A keby sa ma niekto opýtal, či by som to ešte raz urobila, tak myslím, že by som to presne tak urobila znova.

Mechthild Strohm, člen medinárodného tímu Veľmajstra F.E. Eckarda Strohma

fotka-Mechthild-Strohm

Veľa ľudí sa ma pýta: Prečo Eckard? Niektorí hovoria: je to pochopiteľné, Eckard je tvoj strýko, rodina. Musím povedať nie, nie je to samozrejmé. 40 rokov som hľadal. Mal som vždy kontakt s mojím strýkom, ale až neskôr som našiel cestu do tímu, lebo som tam vedel – toto je moja cesta. Toto je môj majster. Ten, ktorý s láskou, kedykoľvek, je pripravený dať všetko. Bez nejakých podmienok, čo si mnoho ľudí vždy myslí. Eckard je viac ako len majster.

Christoph Kim, člen medinárodného tímu Veľmajstra F.E. Eckarda Strohma

fotka-Christoph-Kim

Takže prečo Eckard? Môžem len povedať, že za tie roky, čo ho poznám, jeho najvyššie prikázanie, ktoré žije, je sloboda. A to je naozaj niečo, čo on žije a čo každému dáva, slobodu rásť tak, ako vie, podľa jeho vlastného rytmu, podľa jeho možností. On je tam, sprevádza, a často zvláštnym spôsobom a štýlom. Má aj zvláštny kontakt k duchovnému svetu, a to je tiež niečo veľmi špeciálne. A je to skrátka pekná práca s ním. Preto Eckard.

Uta Kim, člen medinárodného tímu Veľmajstra F.E. Eckarda Strohma

uta-kim

Prehľad aktuálnych seminárov a kurzov s Veľmajstrom F.E. Eckardom Strohmom a jeho tímom nájdete tu. Kliknite na: pozitivnevysledky.sk

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely tohto komentára.