Seminár z oblasti najvyššej spirituality

ZLATOVLÁSKA SPUSTÍ DOLU SVOJE VLASY

Príbeh o Zlatovláske má svoj skrytý spirituálny význam. Spoznáte ženskú stránku Kristovej sily a ako ju používať v každodennom živote.

Robte, čo len chcete, ale robte to s Máriinou silou, aby ste uspeli.

14.-15.10.2023

ONLINE cez Zoom

REFERENCIE

Spirituálny seminár Zlatovláska spustí dolu svoje vlasy mal svoju premiéru v decembri 2017 v nemeckom meste Hammah. Niektorí z účastníkov majú pre vás zaujímavé referencie.

Asi tri mesiace po premiére seminára v Nemecku som osobne hovoril min. s dvadsiatimi jeho účastníkmi. Každý jeden z nich, bez výnimky, sa vyjadril, že neočakávali, že to čo si odnesú domov, že to bude také silné. Bolo to pre nich fantastické. Bol to pre nich ten najlepší seminár a myslia si, že každý kto sa kedy zaujímal o Máriu, musí ísť na tento seminár, aby si zmenil svoj život. Ja dopĺňam, že tento seminár nie je určený len pre ženy, hoci sa jedná o ženskú stránku Kristovej sily, ale pre každého, kto cíti spojenie s Máriou, Matkou Božou.
SIR F.E. Eckard StrohmVeľmajster R.A.I. a autor seminára
Názov seminára znel veľmi nevinne, no ostala som veľmi príjemne prekvapená. Zaujala ma celá téma mariánskych síl a aj praktická práca. Stále, každý deň využívam to, čo som sa tam naučila. Tento seminár odporúčam každému, kto chce sebe a aj iným konať dobro.
Maren HagenahNemecko
Opäť som bola na zaujímavom seminári, aby som sa naučila spirituálne veci: ženskú stránku Kristovej sily, Máriine energie. Teraz som viac vnímavá na odpovede od Matky Márie, čo mi pomáha rozhodovať sa v každodennom živote. Eckard, ďakujem Ti. Opäť to bol veľmi zaujímavý vzdelávací seminár, ktorý sa skutočne oplatí absolvovať. Najprekvapujúcejšie pre mňa bolo, ako sa počas práce s mariánskymi silami menia veci a myšlienky. A preto sa aj môj spirituálny vývoj pozitívne posilnil.
Angelika MaaßenNemecko
Opäť raz Eckard prekvapil svojim typovo zvláštnym seminárom. Seminár „Rapunzel (pozn. názov v nemčine), spustí dolu svoje vlasy“, sa týka témy Máriiných síl. Najskôr sa podľa rozprávky o Rapunzel osvetlilo, aké staré poznatky sa v nej skrývajú, predovšetkým o silách Márie, Matky Božej. V praktickej časti sme pracovali všetci účastníci spoločne na získaní úplne praktického prístupu k Máriiným silám pre bežný deň. Seminár bol ukončený prekásnym zasvätením, ktoré nepôsobí len osobne, ale môže aj druhým ľuďom priniesť pomoc a vyliečenie.
Ute Stichert-MädjeNemecko

Prihlásiť sa je potrebné čo najskôr. 
Do začiatku seminára ostáva už len:

Kto je autor seminára?

SIR F.E. Eckard Prinz von Strohm

Veľmajster R.A.I.
Eckard je autorom trilógie seminárov Zlatovláska - Štít vrchného kňaza - Svätá Múdrosť. Prináša nám vďaka nim bezpečné možnosti a techniky najvyššej spirituality. Je to spirituálny učiteľ, liečiteľ, terapeut a kouč, veľmajster a Magus, médium, novinár, spisovateľ a cestovateľ. Spolupracuje s rôznymi mediálne nadanými ľuďmi, špičkovými terapeutmi, expertami v klasickej aj alternatívnej medicíne. Veľmajster vytvoril za svoj život viac ako 86 špeciálnych seminárov.

S kým sa na seminári stretnete?

Mechthild Strohm

členka medzinárodného tímu Eckarda
Mechthild už niekoľko rokov vyučuje tento seminár. Svojou láskavosťou a trpezlivosťou vás bude týmto seminárom sprevádzať aj tentokrát.

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude počas celého seminára tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Bolhová

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

Čo získate vďaka tomutu semináru?

  • Eckard za celý svoj život vytvoril takmer 90 seminárov. Každý z nich sa venuje inej oblasti a veľmi špeciálnym spôsobom podporuje ľudí v ich duchovnom raste a na ich ceste k lepšiemu plnohodnotnejšiemu životu.
  • V prvej časti seminára o Zlatovláske Eckard odhalí tajomstvo jej príbehu. Dozviete sa viac o moci Panny Márie, Matky Božej. Spoznáte ženskú stránku Kristovej sily. Mužskú stránku môžete spoznať na seminári Štít vrchného kňaza.

  • V praktickej časti seminára získate priamy prístup k mariánskym silám, aby ste ich mohli využívať vo svojom každodennom živote.

  • Získate zasvätenie, ktoré vám umožní pomáhať a uzdravovať aj iných. Je to veľmi špeciálny darček do života.

Každý účastník dostane ešte navyše špeciálnu pomoc. Čo to presne znamená a aj presný význam zasvätenia sa dozviete priamo na seminári.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Každý seminár z dielne veľmajstra a najvyššieho mága
SIR F.E. Eckarda prinz von Strohma je výnimočný a jedinečný.
Dozviete sa nové informácie, budete pracovať a meditovať, rozšírite svoje vedomie. Naučíte sa nové vysoko spirituálne techniky a vďaka zasväteniu ich dokážete používať v každodennom živote, pre seba aj iných.

Počas seminára budete potrebovať písacie potreby na zapisovaniep oznámok, otvorenú myseľ a dobrú náladu.

CENA: 163 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 10:30. Samotný seminár začne o 11:00. Predpokladaný koniec je druhý deň popoludní.

MIESTO

Seminár sa uskutoční online cez Zoom. Link na Zoom posielame večer pred začatím seminára.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti.