Eckard Strohm vás pozýva na jedinečný seminár

ŽIVOTNÝ SEN. OBJAV SILU SVOJEJ DUŠE.

Každá duša si plánuje pre ďalší život svoj životný sen. Poznáte ten svoj? Ako ho môžem zistiť a ako ho môžem naplniť? Sny nám otvárajú nepoznané možnosti. Ak žijeme svoj skutočný sen, odhalíme svoju skutočnú silu.

Nájdi svoj životný sen a objav silu svojej duše!

27.-28.3.2019

Dudince, Hotel Hviezda

REFERENCIE

Možno aj vy zistíte, že na tento seminár chcete ísť.

Vždy som si kládla otázku: čo by som robila, keby som mohla...? Snívala som, stavala si vzdušné zámky, unikala z reality, ktorá pre mňa nebola dosť "zázračná". V hĺbke duše som vedela, že kdesi to "niečo", čo na mňa čaká, je možné dosiahnuť, žiť to, stať sa tým. Tak, ako väčšina ľudí, aj ja som nemala reálnu predstavu o tom, čo moja duša chce, ako sa chce realizovať, inak povedané: aké mám schopnosti, talenty, kde je skrytý môj "poklad". Na tento kurz E.F.Eckarda Strohma som sa prihlásila a očakávala som veľa. Moje očakávania sa splnili! krok za krokom sa mi odhaľoval plán mojej duše, ktorý stačí len nasledovať, dať mu kontúry, aktivitu, vášeň a všetko sa naraz začne diať! Kurz mi ukázal moje nesprávne očakávania a sny a potvrdil to, na čo som nemala odvahu. Ukázala sa mi nádhera mojich možností, nekonečnosť Božského milosrdenstva v každom okamihu môjho života, radosť z toho, že viem, čo mám robiť, čo moja duša chce, aby som robila. Je to úžasný kurz plný prekvapení. Prinesie každému presne to, čo potrebuje na to, aby sa jeho sny splnili.
Iveta Henzelyováučiteľka a terapeutka
Pomohlo mi to utriediť priority a sebapoznanie. Ujasnila som si veci v sebe a uvidela som veci, ktoré som pred tým nevidela. A na základe toho som sa vedela lepšie ďalej rozhodovať. Zrazu sa, akoby otvorili dvere a veci boli pre mňa jasnejšie.
Dana ŠtrelingerováTerapeut a učiteľ
Bola som spokojná. Zistila som, ako preciťovať, čo je správne, keď som nevedela, akou cestou ísť v živote. Dozvedela som sa, kde sa na to pýtať. Teraz už viem, čo v živote chcem. Bola to pre mňa výrazná zmena, a aj sa tým v živote riadim. Dovtedy som vôbec nevedela, čo vlastne mám robiť. Ukázalo sa mi moje životné poslanie, na ktoré sa pripravujem.
Natália Dávidovámatka a grafička
Bolo to super. Spomenul som si na veci, po ktorých som kedysi túžil, ale prestal som ich vtedy riešiť, lebo ešte nebol ich čas. A jednoducho som na ne zabudol. Veľmi ma to motivovalo. Vďaka tomuto semináru som rozhodnejší. Zistil som, čo chcem a tak som si za tým aj išiel. Začal som pracovať na mojich snoch. Skvelé to bolo najmä z hľadiska, ujasniť si, čo naozaj chcem. Ešte aj dnes sa k tomu vraciam napr. si čítam poznámky zo seminára. Už sú to tri roky. Tým, že som si začal plniť svoje sny, vrátila sa mi veľká radosť do života.
Martin Fučíkmanažér
Tento seminár ma šokoval. Keď som dostala informáciu, aký je môj životný sen - nechcela som tomu veriť. To bolo pred tromi rokmi. Ja som veľmi potrebovala nazrieť do hĺbky mojej duše, aby som spoznala, čoho som vôbec schopná. Eckard Strohm je jedinečný Majster, ktorý mi svojimi seminármi a technikami zmenil život. Vždy dostávame oveľa viac ako nám nazačiatku prezradí. Ako sa hovorí "ani vo sne by mi toto nenapadlo"... :-). Teraz je to u mňa tak, že aj keď musím riešiť veľmi náročné situácie, nebojím sa, lebo žijem svoj sen a to mi dodáva neuveriteľnú silu.
Ľudmila Kurucová Ondrejkovámarketér

S kým sa na seminári stretnete?

F.E. Eckard Strohm

Veľmajster R.A.I.
Eckard je autorom seminára. Bude vás seminárom sprevádzať po celú dobu. Prednášať bude v nemčine. Viac informácií o ňom nájdete na našom blogu alebo na webovej stránke www.eckardstrohm.sk

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude počas celého seminára tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Kurucová Ondrejková

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

Čo získate vďaka tomutu semináru?

  • Eckard za celý svoj život vytvoril viac ako 70 seminárov. Každý z nich sa venuje inej oblasti a veľmi špeciálnym spôsobom podporuje ľudí v ich duchovnom raste a na ich ceste k lepšiemu plnohodnotnejšiemu životu.
  • Naučíte sa ako nájsť svoj hlboký životný sen a čo robiť, aby sa aj naplnil, a aby ste tak mohli byť naozaj šťastní.

  • Spoznáte dôležitosť svojich snov a svojho srdca.

  • Naučíte sa klásť správne otázky, aby ste dostali správne odpovede.
  • Získate zasvätenie pre nové techniky, ktoré môžete používať kedykoľvek a kdekoľvek.

  • Už nikdy viac nemusíte hľadať odpovede u niekoho iného.

„Keď načúvaš svojej vnútornej pravde,

veľmi často zistíš,     

že je potrebné mať odvahu ju aj nasledovať.

Treba sa odvážiť stratiť v živote na čas

pevnú pôdu pod nohami,

ale netreba sa odvážiť stratiť život.“

F.E. Eckard Strohm, Veľmajster a zakladateľ R.A.I.

 

 

 

 

 

 

 

Do začiatku seminára ostáva už len:

Cena za seminár obsahuje pre vás aj ubytovanie a plnú penziu - je to darček pre účastníkov. 

Najväčší problém ľudí je, že žijú život a snažia sa dosiahnuť ciele, ktoré nie sú tie, ako si to naplánovala ich duša.

Prestaňte strácať čas a začnite žiť svoj skutočný životný sen!

 

 

 

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Každý seminár z dielne veľmajstra a mága Eckarda Strohma je výnimočný a jedinečný. Dozviete sa nové informácie, budete pracovať a meditovať, rozšírite svoje vedomie. Naučíte sa nové vysoko spirituálne techniky a vďaka zasväteniu ich dokážete používať v každodennom živote, pre seba aj iných. Prineste si so sebou pero a papier, otvorenú myseľ a dobrú náladu.

CENA: 211 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok, ubytovanie na jednu noc v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu, vstup do hotelového bazéna.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 10:00. Samotný seminár začne o 11:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 13:00.

MIESTO

Seminár sa uskutoční v hoteli Hviezda v Dudinciach. Pre účastníkov R.A.I. seminárov hotel ponúka špeciálne zľavy na služby ich balneo centra.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne Vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti.

Ak máte špeciálne požiadavky, napr. potrebujete špeciálnu diétu, alebo máte známeho, s ktorým si želáte byť ubytovaný na jednej izbe, uveďte ich, prosím, do poznámky vo formulári.