Eckard Strohm a Christine Schmitt vás po niekoľkých rokoch opäť pozývajú na seminár, s ktorým môžete zažiť prerod vo svojom živote:

RODINNÝ ŠTRUKTOGRAM 1

Jedinečná spirituálna metóda pre váš nový slobodný život. Pochopíte príčiny vašich problémov a dokážete ich aj zneutralizovať. Autori ako jediní prišli na to, že problémy vznikajú aj iným spôsobom. Odovzdajú vám účinnú metódu, ktorú vyvíjali 3 roky.

Odstrihnite lano rodinných problémov a zažite prerod vo svojom živote!

17.-18.8.2018

Dudince, Hotel Hviezda

REFERENCIE

Prinášame vám referencie od účastníkov Rodinného štruktogramu 1 z rokov 2013 a 2014, kedy sa konal  v Maďarsku a na Slovensku úplne prvýkrát. Oplatí sa ich prečítať si.

Zážitok z toho seminára vo mne rezonuje dodnes, aj keď od jeho absolvovania uplynulo už viac rokov. Dovtedy zložité témy času a priestoru, príčinných súvislostí a energetických vplyvov Eckard Strohm svojim neopakovateľným spôsobom vysvetlil jednoduchou rečou, ktorej porozumel každý. Praktická časť seminára ma zbavila hlbokých negatívnych programov, ktoré som v sebe nosila už niekoľko mojich inkarnácií. Vďaka tomuto semináru som sa rýchlo a bezpečne zbavila záťaží, ktoré mi bránili využívať môj potenciál a žiť šťastný život.
Iveta Henzelyováterapeut a učiteľ
Tento seminár som absolvoval pred niekoľkými rokmi, keď sa konal prvý krát na Slovensku. Bol to seminár RAI asi s najvyššou účasťou akú som v našej krajine zažil. Seminár tvorili dve časti: teoretická a praktická časť. V teoretickej časti nám Eckard Strohm hovoril napríklad o tom ako vznikajú problémy, aká súvislosť s tým je v našom mozgu. Čo sú to čierne diery a načo vlastne sú. Hovorilo sa o paralelných vesmíroch, časových líniách a ďalších zaujímavých témach. Na druhý deň sme pracovali už prakticky, kde nám Eckard spolu s Christine pomáhali zbaviť sa nepotrebných energetických programov, ktoré nás zaťažovali a ani nám nepatrili, pretože sme ich získali z našeho okolia napr. od rodiny alebo v škole. Očistný energetický účinok tejto práce som cítil ešte niekoľko dní po semináry. Bolo to dosť silné také zvláštne.
Richard ValloSlovensko
Je to už 5 rokov, kedy som bola na Rodinnom štruktograme 1 prvýkrát a bolo to pre mňa veľmi silné. Aj samotná teoretická časť a obzvlášť praktická časť. Často som pracovala na sebe pomocou hypnoterapeuta. Mala som vypracovaný zoznam mojich problémov a tém, ktoré som chcela riešiť. Po tomto seminári mi odpadol celý vtedy aktuálny zoznam, ktorý som mala napísaný. Bola to veľká úľava, najmä, keď som zistila, že problémy, ktoré sa tu riešia, sa hypnózou a ani nijak inak riešiť nedajú. Ja si naozaj neviem predstaviť, ako môžu ľudia žiť pod takýmto veľkým obmedzením. Ja som sa pred tým cítila zle. Veľmi každému odporúčam, aby absolvoval takúto formu terapie a vzdelávania.
Ľudmila Kurucová Ondrejkovámarketér
Absolvoval som desiatky kurzov, ale môžem úprimne povedať, že rodinný štruktogram mi najviac pomohol. Účinok sa u mňa dostavil už bezprostredne po kurze, kde som cítil obrovskú úľavu, voľnosť a veľký pocit radosti z vnútornej slobody. Od tejto chvíle som prestal riešiť veľa otravných pocitov a myšlienok, ktoré sa týkali mojich z minulosti narušených vzťahov. Čo bolo ale najviac prekvapivé, že moji blízki sa tiež prestali trápiť určitými spoločnými témami z minulosti. Tak som si potom mohol naozaj užiť spoločné stretnutia a rozhovory, kde sme už nemuseli riešiť boľavé veci z minulosti. Naše vzťahy sa urovnali a vyjasnili. Pochopili sme, čo máme spoločné a prečo sa máme radi.
MartinSlovensko
Zúčastnila som sa kurzu Rodinný štruktogram s veľkým očakávaním. Kurz moje očakávania však predčil. Dozvedela som sa množstvo zaujímavých informácií zo zákulisia vzniku problémov, fungovania mozgu a pod. Dokonca boli načaté aj také témy, o ktorých sa mi ani nesnívalo. Bezprostredne po ukončení špeciálnej techniky na kurze sa u mňa spustila prehliadka mojich osobných problémov a postojov. Táto prehliadka trvala niekoľko týždňov. Bola som v šoku, lebo sa vynorili také témy, o ktorých som si myslela, že už som z toho vyrástla. Zistila som tiež, že prečo bolo obdobie puberty pre mňa tak veľmi náročné. Konečne som si uvedomila aj to, ako veľmi som zväzovala samu seba. Nedokázala som vôbec oddychovať. Ak som si na chvíľu sadla ku knihe, hneď som mala výčitky, že radšej som mohla žehliť, alebo urobiť nejakú inú prácu. Zaujímavé tiež bolo sledovať, ako sa účinky kurzu prejavili napr. u mojej mamy. Zrazu začala byť aktívna a začala sa viacej tešiť zo života. Často mi napadne, že aké je smutné, že množstvo ľudí prežije svoj život bez toho, aby sa im podarilo zbaviť sa neželaných programov, zvykov, postojov, reakcií. Vlastne o tom ani nevedia, že sa to dá. Sú nešťastní a vlastne celý život prežijú bez vlastnej slobody. Ďakujem Eckardovi a Christine za túto úžasnú možnosť nájsť samú seba.
KláraČechy
Rodinný štruktogram I. zmenil môj život. Prvýkrát som konečne pochopila ako presne fungujú programy a vzorce správania. Ako vznikajú a ako sa dajú zmeniť. Veľmi jasne a zreteľne nám boli sprostredkované zákonitosti podvedomia a mozgu, čo je veľká pomoc k spoznaniu vlastných vzorcov správania a ako na ne reagovať. K praktickej časti by som povedala, že sme dostali neoceniteľné techniky. Na jednej strane k negatívnym programom v časoch, aby sme ich vedeli uvoľniť a na druhej strane sme dostali jednoduchú a praktickú možnosť pre každodenný život, aby sme mohli zmeniť vlastnú situáciu, keď to tak chceme. Až do tehto seminára som mala jeden partnerský problém. Nedokázala som ho spracovať, aj keď som absolovovala veľa terapií narp. aj pomocou hypnózy. Tento problém by sa zrejme nikdy nevyriešil alebo až oveľa neskrôr, lebo program, ktorý za tým stál bol tak silno a hlboko usadený. Odvtedy stále hovorím, že kurz Rodinný štruktogram mi ušetril minimálne 10 sedení hypnózy. Po tomto kurze som sa stále začala dostávať k môjmu vlastnému ja a začala som naozaj žiť môj vlastný skutočný život. A preto som veľmi vďačná a šťastná, že som sa mohla zúčastniť tohto kurzu.
RuthNemecko
Pre mňa znamenal tento kurz veľmi veľa. Naučila som sa zaujímavé techniky do môjho ďalšieho život. A napätia, ktoré som cítila a rôzne veci, ktoré som mala uložené z minulých životov som vedela spracovať, uvoľniť. Vďaka tomu sa cítim teraz lepšie a ľahšie.
AnnaMaďarsko
Mne sa tento kurz veľmi páčil. Aj tá teoretická časť. Dostal som ďalšie odpovede na všetky tie veci, ktoré som skúmal, že ako fungujú. To uvoľnenie, ktoré nastalo, to je neuveriteľne skvelý pocit. Uvedomil som si takú vec, ktorú som si ani nemyslel, že by sa ma to mohlo týkať. A uvidíme ako funguje samotná technika, ale páči sa mi.
ZoliMaďarsko
Tým ľuďom, ktorí neboli na tomto kurze odkazujem nech prídu. Nech prídu neodkladne, ak by chceli čistejší a šťastnejší život. Chyťte sa príležitosti, využite ju, odľahčí sa vám, ako aj celej vašej rodine. A želám Vám, aby vám Boh dal silu na to, aby ste sa sem mohli dostať.
JánosMaďarsko
Pre mňa to bol veľmi určujúci zážitok, čo som zažil. Zmenilo mi to život.
GyuriMaďarsko
Mne sa tento kurz veľmi páčil. Aj tá teoretická časť. Dostal som ďalšie odpovede na všetky tie veci, ktoré som skúmal, že ako fungujú. To uvoľnenie, ktoré nastalo, to je neuveriteľne skvelý pocit. Uvedomil som si takú vec, ktorú som si ani nemyslel, že by sa ma to mohlo týkať. A uvidíme ako funguje samotná technika, ale páči sa mi.
ZoliMaďarsko

Prihlásiť sa je potrebné čo najskôr, aby sme vedeli pre vás zabezpečiť všetko potrebné.
Do začiatku seminára ostáva už len:

Prihlášky, ktoré prídu neskôr ako týždeň pred začatím seminára, strácajú nárok na garanciu zabezpečenia ubytovania. Tzn. ak hotel už nebude mať voľné ubytovacie kapacity, táto možnosť účastníkovi prepadá. Nie je možné nárokovať si od organizátora náhradné ubytovanie.

S kým sa na seminári stretnete?

F.E. Eckard Strohm

Veľmajster R.A.I.
Eckard je spoluautorom seminára. Bude vás seminárom sprevádzať po celú dobu. Prednášať bude v nemčine. Viac informácií o ňom nájdete na našom blogu alebo na webovej stránke www.eckardstrohm.sk

Christine Schmitt

Zakladateľka a riaditeľka PLEOMA
Christine je spoluautorkou seminára. Je spoluzakladateľkou oddelenia psychosomatických ochorení v nemocnici v Nemecku. Vzdelávala sa a pôsobí v oblasti psychosomatických chorôb, venuje sa aj psychoterapii a hypnoterapii.

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude počas celého seminára tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Kurucová Ondrejková

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

Ako to celé vzniklo?

 • Eckard za celý svoj život vytvoril viac ako 70 seminárov. Každý z nich sa venuje inej oblasti a veľmi špeciálnym spôsobom podporuje ľudí v ich duchovnom raste a na ich ceste k lepšiemu plnohodnotnejšiemu životu.
 • Christine je zakladateľkou a riaditeľkou inštitútu PLEOMA - ústavu pre riešenie problémov v osobnom priestore človeka, ktorý prináša individuálne terapie a terapeutické semináre.
 • Christine prišla za Eckardom s myšlienkou osobného kódu – štruktogramu, ktorý odhaľuje vzorce správania a zvyky človeka. Jej cieľom bolo nájsť spôsob, ako odstrániť tie príčiny, ktoré bránia človeku v jeho vlastnej individualite, autenticite a tým aj jeho šťastiu, a ktoré sa zatiaľ v hypnóze nepodarilo odstrániť.
  Ako jediní prišli na to, že problémy a programy vznikajú aj ďalším spôsobom. Ide o energetické preberanie z NAP bodov v morfogenetickom poli Zeme. 
 • Autori tri roky pracovali a vyvíjali metódu, ktorá by bola použiteľná na odstránenie takto prenesených problémov. Vytvorili techniky ŠTRUKTOGRAMU.
 • Seminár má aj druhú časť Rodinný štruktogram 2 - Tajomstvo raja, ktorej sa môžu zúčastniť len absolventi tejto prvej časti.

Čo získate vďaka tomutu semináru?

Účasť na kurze Rodinný štruktogram 1 je pre vás vhodný, ak chcete ŽIŤ VEDOME, ste ochotní na tom pracovať a vašou snahou je:

 • odstrániť problémy, ktoré sa opakujú v rodine
 • odstrániť problémy, ktoré sa opakujú v istej skupine ľudí
 • vyriešiť finančné otázky
 • zlepšiť podnikanie, či založiť si vlastný podnik
 • získať pomoc pri dosahovaní svojich cieľov
 • zlepšiť vzťahy s partermi, priateľmi, kolegami, rodinou
 • nájsť si nového partnera, novú lásku, nový vzťah
 • vyriešiť zdravotné problémy
 • odstrániť rôzne psychické bloky
 • dosiahnuť harmóniu a plnohodnotný život, aký si predstavujete
 • nájsť vlastnú cestu za svojím šťastím
 • naplánovať si budúcnosť, ktorú by ste chceli žiť podľa svojich predstáv
 • získať pomoc pri hľadaní vlastnej identity a autenticity
 • získať pomoc pri osobnom rozvoji
 • zmeniť nevhodné životné postoja, programy a zvyky
 • VYMANIŤ SA ZO ZAČAROVANÉHO KRUHU
 • VYBUDOVAŤ SI ÚPLNE NOVÝ ŽIVOT
 • máte ešte niečo ďalšie?
 • Chcete spoznať ako funguje vesmír a naše podvedomie?
 • Chcete pochopiť ako vznikajú neželané programy, blokády a problémy?
 • Chcete sa už toto leto zbaviť problémov a programov, ktoré vás oberajú o vašu slobodu?
 • Chcete vedieť, prečo sa neviete pohnúť ďalej?
 • Chcete sa zbaviť toho lana, ktoré vás spútava?
 • Chcete spoznať tajomstvo, ako si vybudovať úplne nový život?

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Rodinný štruktogram 1 vám prinášame v spolupráci s inštitútom PLEOMA - ústavom pre riešenie problémov v osobnom priestore človeka v Nemecku.

Každý seminár z dielne veľmajstra a mága Eckarda Strohma je výnimočný a jedinečný. Dozviete sa nové informácie, budete intenzívne pracovať na neutralizácii vašich problémov. Naučíte sa nové vysoko spirituálne techniky a vďaka zasväteniu ich dokážete používať v každodennom živote, pre seba aj iných. Prineste si so sebou pero a papier, otvorenú myseľ a dobrú náladu.

CENA: 220 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok, ubytovanie na jednu noc v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu, vstup do hotelového bazéna.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 14:00. Samotný seminár začne o 15:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 18:00.

MIESTO

Seminár sa uskutoční v hoteli Hviezda v Dudinciach. Pre účastníkov R.A.I. seminárov hotel ponúka špeciálne zľavy na služby ich balneo centra.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne Vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti.

Ak máte špeciálne požiadavky, napr. potrebujete špeciálnu diétu, alebo máte známeho, s ktorým si želáte byť ubytovaný na jednej izbe, uveďte ich, prosím, do poznámky vo formulári.