Sir F.E. Eckard Strohm, veľmajster a najvyšší mág, vás pozýva na svoj vrcholný seminár. Je to jeho 80-ty seminár! Otvorený pre každého.

24.-25.08.2019

Dudince, Hotel Hviezda

REFERENCIE

Na tomto skvelom seminári s Eckardom sme sa veľa naučili o nás, o našich osobnostiach. Zistili sme, kým nie sme a čo môžeme urobiť, aby sme sa stali tými, ktorými sme. Jednoduchým spôsobom sme sa naučili, ako zmeniť zložité situácie na pozitívne, ako aj špeciálnu liečebnú metódu na liečenie mnohých chorôb. Zistili sme tiež súvislosť medzi symbolizmom špeciálnych čísel a frekvencií a dostali sme materiál, s ktorým môžeme pracovať. Bol to opäť veľmi zaujímavý vzdelávací seminár, ktorý za to naozaj stojí! Ďakujem Ti, drahý Eckard!
Angelika MaaßenNemecko
Správa od Hendrike pre Ľudmilu, keď sme ju oslovili o napísanie referencie (práve bola na dovolenke): "Ahoj, Ľudmila, to naozaj rada počujem, že Ti symbolium prinieslo riešenie. Som presvedčená, že náš veľmajster nám takto dáva veľkú pomoc. Keď sme cestovali domov zo seminára, Fenja (jej dcéra) použila špeciálne frekvencie. Bolela ju ruka. Zranila sa na ihrisku. Po chvíli bola jej ruka opäť v poriadku. To bolo skutočne impozantné. Keď sa vrátim z dovolenky, napíšem aj krátku referenciu."
Hendrike KiesbyeNemecko

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Video má slovenské titulky, zapnite si ich vpravo dole naspodku videa.

Do začiatku seminára zostáva už len:

Aktualizácia zo dňa 24.07.2019: Milí priatelia, do 22.07.2019 sme garantovali bonus v podobe ubytovania v cene seminára. Na seminár sa môžete ešte stále prihlásiť. Budeme sa snažiť, aby ste mohli aj naďalej získať tento bonus, ale už ho nevieme garantovať. Ak vás tento seminár ťahá, neváhajte a prihláste sa!

S kým sa na seminári stretnete?

SIR F.E. Eckard Strohm

Veľmajster R.A.I.
Eckard je autorom seminára. Prináša nám vďaka nim možnosti a techniky najvyššej spirituality. Prednášať bude v nemčine. Viac informácií o ňom nájdete na našom blogu alebo na webovej stránke www.eckardstrohm.sk

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude počas celého seminára tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Kurucová Ondrejková

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

Čo získate vďaka tomutu semináru?

Seminár obsahuje 7 modulov, ktoré na seba nadväzujú a postupne vedú účastníka k pochopeniu. Vesmír. Matematika. Emócie. DNA. Problémy. Enochšská abeceda. Riešenie problémov. Liečenie.

Eckard o tomto seminári hovorí: "Je to to najlepšie, čo som za tých 30 rokov, čo tvorím semináre, urobil. Toto je už môj 80-ty seminár. Neviem, či ešte nejaký ďalší urobím."

To, že budete prekvapení a nadšení, to je isté. V Španielsku museli hľadať nové väčšie miesto kvôli vysokému záujmu. V Nemecku vypísali nový termín pre tých, ktorý sa už nevmestili do pôvodného.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Výuka prebieha formou prednášky a praktického tréningu. Potrebujete pero a papier na písanie poznámok a otvorenú myseľ.

CENA: 360 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok, špeciálny materiál, ubytovanie na jednu noc v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu, vstup do hotelového bazéna.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 10:00. Samotný seminár začne o 11:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 13:00.

MIESTO

Seminár sa uskutoční v hoteli Hviezda v Dudinciach. Pre účastníkov R.A.I. seminárov hotel ponúka špeciálne zľavy na služby ich balneo centra.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne Vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti.

Ak máte špeciálne požiadavky, napr. potrebujete špeciálnu diétu, alebo máte známeho, s ktorým si želáte byť ubytovaný na jednej izbe, uveďte ich, prosím, do poznámky vo formulári.

Po odoslaní formulára vám automaticky rezervujeme ubytovanie. V prípade, že budete potrebovať zrušiť svoju účasť na seminári, je to možné. V prípade, že to bude 30 a menej dní od začatia seminára sme nútení vám naúčtovať storno poplatok zo sumy prislúchajúcej ubytovaniu. Podrobné informácie nájdete v našich Obchodných podmienkach.