Sir F.E. Eckard Strohm vás opäť po šiestich rokoch pozýva na jedinečný spirituálny seminár zo série seminárov z najvyššej spirituality. Seminár je otvorený pre každého.

Mystické zasvätenia. 
MÁRIINE ENERGIE. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kde vlastne začína spiritualita?
Kde hľadať Boha? Prečo vôbec môže život na Zemi fungovať? Čo je cieľom našich životov?

Pracuj s Máriou. Buď tým, kým si!

 

16.-17.08.2019

Dudince, Hotel Hviezda

REFERENCIE

Som zvyknutá na to, že po kurzoch Eckarda Strohma sa veci menia, ale na to, čo prišlo po tomto kurze som ani ja ani ostatní účastníci pripravení neboli. Téma Máriinych energií nás zasiahla v úplnom strede našej duše. Symbol materinskej lásky, dobroty a čistoty nám vyvstal pred očami, akoby bola Mária priamo pri nás. Dotkla sa nás hĺbka jej poslania, odovzdanosť úlohe na ktorú bola vybratá, absolútna dôvera v Boha. Nadchla nás svojim posolstvom, silou svojej osobnosti. Vnímali sme, že sme naozaj jej deti, vždy milované a ochraňované. Pre mňa osobne bolo jedno z najsilnejších poznaní to, že žiadna zloba, ani temnota nemôže prelomiť túto lásku, ktorou sme zahrňovaní. Nikdy nie sme sami, Mária je vždy s nami. Jej náručie je vždy otvorené, milujúce srdce Matky je tu pre každého z nás. Tam nájdeme bezpečie a ochranu pred všetkými nebezpečenstvami sveta. Stačí len uveriť, nechať sa prijať za jej dieťa, povedať áno jej pomoci. Po tomto kurze som sa už nikdy necítila stratená, osamotená a slabá. Matka je so mnou, rozumie mi, odpúšťa mi, učí ma. Aké obrovské šťastie nás stretlo! Tento kurz by mala absolvovať nielen každá žena, ale aj každý muž, zážitok a poznanie, ktoré sa im dostane ich bude sprevádzať po celý život.
Iveta Henzelyováautorka Bylinkovej školy Matky Zeme, učiteľka, liečiteľka
Silné spojenie s Máriou, ktoré otvára srdce, spojenie s Máriou pomôže nájsť riešenie svojich problémov.
Milan Zadubanlekár
Mystérium Márie som absolvovala v roku 2013. Bol to nezabudnuteľný a neopakovateľný zážitok. Chvíľami sa dalo ticho v miestnosti "krájať", tak zanietene sme sledovali slová Eckarda. Ale boli tam aj veselé okamihy. Eckard sa opýtal: "Kto z vás niekedy pri modlitbe Ruženca zaspal?" Zodvihla som ruku, ale ďalej som si zapisovala poznámky. Až tichý smiech ostatných prítomných ma priviedol k tomu, že som zodvihla aj oči. No prosím. K tomu, že som pri modlitbe Ruženca zaspala, som sa hlásila iba ja. Môj obľúbený učiteľ ma v tom ale nenechal samotnú. Priznal sa: "Aj mne sa to stalo". A potom sme dostali nový úžasný návod k modlitbe k Panne Márii.
Otka Hobžobáučiteľka a liečiteľka
Nazerať sa na to, ako vlastne svet funguje vďaka Eckardovi ma fascinovalo od úplného začiatku, ako som prišla na prvý jeho seminár. V čase, keď som absolvovala túto časť mystických zasvätení venovaných Márii, som k nej ešte nemala veľmi vybudovaný vzťah. A práve tu som zistila, aká neuveriteľne mi je blízka. Modlitbu od srdca k srdcu som začala odvtedy okamžite používať a presne tak, ako povedal Eckard "neviete si ani predstaviť, čo vám to môže priniesť do života", presne tak sa aj stalo. Bez Márie si svoj život neviem predstaviť. Tento seminár je o tom, nájsť toho Boha v sebe samých, a to aj s konkrétnym návodom.
Ľudmila Bolhovámarketing
Mariine energiu je uzasny seminar, v ktorom dostavame dar, priameho prepojenia s jej uzasnou energiou cistej lasky, mudrosti a milosrdenstva vo svojich srdciach. Mozeme s nou komunikovat, prosit o pomoc, radu a odpoved vzdy pride. Je to velky dar pre kazdeho ucastnika seminara, hlavne v dnesnom obdobi rychleho vzostupu do vyssieho vedomia.
Viera Bieladôchodkyňa
Pre mňa osobne dôležitý seminár, kde som pochopil že okrem Kristovej sily, máme možnosť pracovať a využívať Máriine energie. Veľmi zaujímavý bol pohľad na Máriu Magdalénu Ježišovu manželku a kňazku. Myslím si, že určite výborný seminár nielen pre kresťansky zmýšľajúceho človeka.
Peter MarťákInštruktor Krav Maga
Pre mňa to bol môj vôbec prvý seminár s Eckardom. V živote pred tým som nič podobné nezažila. S Máriou bol môj život spätý už od dieťaťa, ale tam som sa dozvedela veľa zaujímavých vecí. Seminár mi veľa dal a neboli to len nové vedomosti a poznatky. Jednoducho môj život sa v tomto okamihu zmenil. Som veľmi šťastná, že ma tam moji priatelia vzali.
Monika Kostelníkovászčo
Seminár bol pre mňa zážitkom prílivu lásky a ochrany Márie Matky Božej. Celkom ma to prekvapilo.Takúto výnimočnú silu lásky môžem dostať vždy a dostať sa z hnevu, strachu, frustrácie. A čo je tiež dôležité, môžem priniesť pocit lásky od Márie a prijatia svojmu okoliu.
Zuzana Laukovádôchodkyňa
Máriine energiu je úžasný seminár, v ktorom dostávame dar priameho prepojenia s jej úžasnou energiou čistej lásky, múdrosti a milosrdenstva vo svojich srdciach. Môžeme s ňou komunikovať, prosiť o pomoc, radu a odpoveď vždy príde. Je to veľký dar pre každého účastníka seminára, hlavne v dnešnom období rýchleho vzostupu do vyššieho vedomia.
Viera Bieladôchodkyňa

Do začiatku seminára zostáva už len:

Aktualizácia zo dňa 24.07.2019: Milí priatelia, do 14.07.2019 sme garantovali bonus v podobe ubytovania v cene seminára. Na seminár sa môžete ešte stále prihlásiť. Budeme sa snažiť, aby ste mohli aj naďalej získať tento bonus, ale už ho nevieme garantovať. Ak vás tento seminár ťahá, neváhajte a prihláste sa!

S kým sa na seminári stretnete?

SIR F.E. Eckard Strohm

Veľmajster R.A.I.
Eckard je autorom série seminárov mystické zasvätenia. Prináša nám vďaka nim možnosti a techniky najvyššej spirituality. Prednášať bude v nemčine. Viac informácií o ňom nájdete na našom blogu alebo na webovej stránke www.eckardstrohm.sk

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude počas celého seminára tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Kurucová Ondrejková

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

Čo získate vďaka tomutu semináru?

Školenie obsahuje teoretické prednášky, meditácie a tréning práce s novými technikami. Všetci účastníci získajú aj špeciálne zasvätenie, ktoré im umožní posunúť sa v ich vlastnom spirituálnom majstrovstve.

Získate aj nové vedomosti z nasledovných oblastí:

  • počiatok a význam spirituality
  • prítomnosť kristových a máriiných síl na Zemi a ich význam
  • viac zo života Márie Matky Božej tak, ako ste to ešte nepočuli a nečítali
  • modlitba srdca pre dosiahnutie najhlbšieho spojenia
  • skutočný význam ruženca

Každý účastník dostane ešte navyše špeciálnu pomoc. Čo to presne znamená a aj presný význam zasvätenia sa dozviete priamo na seminári.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Výuka prebieha formou prednášky a praktického tréningu. Potrebujete pero a papier na písanie poznámok a otvorenú myseľ.

CENA: 211 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok, ubytovanie na jednu noc v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu, vstup do hotelového bazéna.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 14:00. Samotný seminár začne o 15:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 18:00.

MIESTO

Seminár sa uskutoční v hoteli Hviezda v Dudinciach. Pre účastníkov R.A.I. seminárov hotel ponúka špeciálne zľavy na služby ich balneo centra.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne Vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti.

Ak máte špeciálne požiadavky, napr. potrebujete špeciálnu diétu, alebo máte známeho, s ktorým si želáte byť ubytovaný na jednej izbe, uveďte ich, prosím, do poznámky vo formulári.

Po odoslaní formulára vám automaticky rezervujeme ubytovanie. V prípade, že budete potrebovať zrušiť svoju účasť na seminári, je to možné. V prípade, že to bude 30 a menej dní od začatia seminára sme nútení vám naúčtovať storno poplatok zo sumy prislúchajúcej ubytovaniu. Podrobné informácie nájdete v našich Obchodných podmienkach.