SIR F.E. Eckard Prinz Strohm vás opäť po štyroch rokoch pozýva na jedinečný spirituálny seminár zo série seminárov najvyššej spirituality:

MYSTICKÉ ZASVATENIA. 
MÁRIINE ENERGIE

07.-.08.03.2023 / ONLINE
Bez podmienok účasti
  • Kde vlastne začína spiritualita?
  • Chceš spoznať Máriine tajomstvá?
  • Kde hľadať Boha a čo je cieľom našich životov?

Obnov svoje spojenie s Máriou. Buď tým, kým si!

Na prihlásenie máte už len:

REFERENCIE

Som zvyknutá na to, že po kurzoch Eckarda Strohma sa veci menia, ale na to, čo prišlo po tomto kurze som ani ja ani ostatní účastníci pripravení neboli. Téma Máriinych energií nás zasiahla v úplnom strede našej duše. Symbol materinskej lásky, dobroty a čistoty nám vyvstal pred očami, akoby bola Mária priamo pri nás. Dotkla sa nás hĺbka jej poslania, odovzdanosť úlohe na ktorú bola vybratá, absolútna dôvera Bohu. Nadchla nás svojim posolstvom, silou svojej osobnosti. Vnímali sme, že sme naozaj jej deti, vždy milované a ochraňované. Pre mňa osobne bolo jedno z najsilnejších poznaní to, že žiadna zloba, ani temnota nemôže prelomiť túto lásku, ktorou sme zahrňovaní. Nikdy nie sme sami, Mária je vždy s nami. Jej náručie je vždy otvorené, milujúce srdce Matky je tu pre každého z nás. Tam nájdeme bezpečie a ochranu pred všetkými nebezpečenstvami sveta. Stačí len uveriť, nechať sa prijať za jej dieťa, povedať áno jej pomoci. Po tomto kurze som sa už nikdy necítila stratená, osamotená a slabá. Matka je so mnou, rozumie mi, odpúšťa mi, učí ma. Aké obrovské šťastie nás stretlo! Tento kurz by mala absolvovať nielen každá žena, ale aj každý muž, zážitok a poznanie, ktoré sa im dostane ich bude sprevádzať po celý život.
Iveta Henzelyováautorka Bylinkovej školy Matky Zeme, učiteľka, liečiteľka
Silné spojenie s Máriou, ktoré otvára srdce, spojenie s Máriou pomôže nájsť riešenie svojich problémov.
Milan Zadubanlekár
Mystérium Márie som absolvovala v roku 2013. Bol to nezabudnuteľný a neopakovateľný zážitok. Chvíľami sa dalo ticho v miestnosti "krájať", tak zanietene sme sledovali slová Eckarda. Ale boli tam aj veselé okamihy. Eckard sa opýtal: "Kto z vás niekedy pri modlitbe Ruženca zaspal?" Zodvihla som ruku, ale ďalej som si zapisovala poznámky. Až tichý smiech ostatných prítomných ma priviedol k tomu, že som zodvihla aj oči. No prosím. K tomu, že som pri modlitbe Ruženca zaspala, som sa hlásila iba ja. Môj obľúbený učiteľ ma v tom ale nenechal samotnú. Priznal sa: "Aj mne sa to stalo". A potom sme dostali nový úžasný návod k modlitbe k Panne Márii.
Otka Hobžobáučiteľka a liečiteľka
Nazerať sa na to, ako vlastne svet funguje vďaka Eckardovi ma fascinovalo od úplného začiatku, ako som prišla na prvý jeho seminár. V čase, keď som absolvovala túto časť mystických zasvätení venovaných Márii, som k nej ešte nemala veľmi vybudovaný vzťah. A práve tu som zistila, aká neuveriteľne mi je blízka. Modlitbu od srdca k srdcu som začala odvtedy okamžite používať a presne tak, ako povedal Eckard "neviete si ani predstaviť, čo vám to môže priniesť do života", presne tak sa aj stalo. Bez Márie si svoj život neviem predstaviť. Tento seminár je o tom, nájsť toho Boha v sebe samých, a to aj s konkrétnym návodom.
Ľudmila Bolhovámarketing
Pre mňa osobne dôležitý seminár, kde som pochopil že okrem Kristovej sily, máme možnosť pracovať a využívať Máriine energie. Veľmi zaujímavý bol pohľad na Máriu Magdalénu Ježišovu manželku a kňazku. Myslím si, že určite výborný seminár nielen pre kresťansky zmýšľajúceho človeka.
Peter MarťákInštruktor Krav Maga
Pre mňa to bol môj vôbec prvý seminár s Eckardom. V živote pred tým som nič podobné nezažila. S Máriou bol môj život spätý už od dieťaťa, ale tam som sa dozvedela veľa zaujímavých vecí. Seminár mi veľa dal a neboli to len nové vedomosti a poznatky. Jednoducho môj život sa v tomto okamihu zmenil. Som veľmi šťastná, že ma tam moji priatelia vzali.
Monika Kostelníkovászčo
Seminár bol pre mňa zážitkom prílivu lásky a ochrany Márie Matky Božej. Celkom ma to prekvapilo.Takúto výnimočnú silu lásky môžem dostať vždy a dostať sa z hnevu, strachu, frustrácie. A čo je tiež dôležité, môžem priniesť pocit lásky od Márie a prijatia svojmu okoliu.
Zuzana Laukovádôchodkyňa
Máriine energiu je úžasný seminár, v ktorom dostávame dar priameho prepojenia s jej úžasnou energiou čistej lásky, múdrosti a milosrdenstva vo svojich srdciach. Môžeme s ňou komunikovať, prosiť o pomoc, radu a odpoveď vždy príde. Je to veľký dar pre každého účastníka seminára, hlavne v dnešnom období rýchleho vzostupu do vyššieho vedomia.
Viera Bieladôchodkyňa

Kto je autor seminára?

SIR F.E. Eckard Prinz von Strohm

Veľmajster R.A.I.
Eckard je autorom série seminárov mystické zasvätenia. Prináša nám vďaka nim možnosti a techniky najvyššej spirituality. Je to spirituálny učiteľ, liečiteľ, terapeut a kouč, veľmajster a Magus, médium, novinár, spisovateľ a cestovateľ. spolupracuje s rôznymi mediálne nadanými ľuďmi, vrcholovými terapeutmi, expertami v klasickej aj alternatívnej medicíne. Veľmajster vytvoril za svoj život viac ako 86 špeciálnych seminárov.

S kým sa na seminári stretnete?

Mechthild Strohm

členka medzinárodného tímu Eckarda
Mechthild už niekoľko rokov vyučuje tento seminár. Svojou láskavosťou a trpezlivosťou vás bude týmto seminárom sprevádzať aj tentokrát.

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude počas celého seminára tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Bolhová

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

Čo získate vďaka tomutu semináru?

Školenie obsahuje teoretické prednášky, meditácie a tréning práce s novými technikami. Všetci účastníci získajú aj špeciálne zasvätenie, ktoré im umožní posunúť sa v ich vlastnom spirituálnom majstrovstve.

Získate aj nové vedomosti z nasledovných oblastí:

  • počiatok a význam spirituality
  • prítomnosť kristových a máriiných síl na Zemi a ich význam
  • viac zo života Márie Matky Božej tak, ako ste to ešte nepočuli a nečítali
  • modlitba srdca pre dosiahnutie najhlbšieho spojenia
  • skutočný význam ruženca

Každý účastník dostane ešte navyše špeciálnu pomoc. Čo to presne znamená a aj presný význam zasvätenia sa dozviete priamo na seminári.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Výuka prebieha formou prednášky a praktického tréningu. Potrebujete pero a papier na písanie poznámok a otvorenú myseľ, a stabilné pripojenie na internet. Bližšie informácie vám prídu do emailu po odoslaní prihlášky.

CENA: 163 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 10:30. Samotný seminár začne o 11:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 15:00. Je to však len hrubý odhad.

MIESTO

Online cez Zoom

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti.

Po odoslaní formulára vám automaticky rezervujeme ubytovanie. V prípade, že budete potrebovať zrušiť svoju účasť na seminári, je to možné. V prípade, že to bude 30 a menej dní od začatia seminára sme nútení vám naúčtovať storno poplatok zo sumy prislúchajúcej ubytovaniu. Podrobné informácie nájdete v našich Obchodných podmienkach.