Eckard Strohm vás pozýva prvýkrát na Slovensku na seminár

ATLANTSKÉ MYSTÉRIÁ - ZÁHADY ATLANTÍDY

Odhalíme tajomstvá Atlantídy. Čo by sme už nemali opakovať? Aké dedičstvo nám Atlanťania zanechali? Ako ho vieme využiť pre lepší život seba a našej rodiny? Žijú ešte Atlanťania?

Každý deň začíname prvým krokom. Toto môže byť váš prvý krok do sveta mystérií. Neuveriteľného sveta.

16.-17.4.2018

Dudince, Hotel Hviezda

REFERENCIE

Spirituálny zážitkový seminár Mystické zasvätenia - Záhady Atlantídy je seminárom, ktorý nám umožní pochopiť minulosť, poučiť sa z nej a zmeniť svoj postoj, svoj život. Čo pozitívne, čo používali Atlanťania môžeme používať aj my v dnešných časoch? Každý, kto má sny a chce ich napĺňať, by mal tento seminár absolvovať. Pre lepší život seba aj svojej rodiny.

Mne dal tento seminár veľmi veľa. Veľa nových informácií, prekvapivých zistení podložených argumentmi. Pochopila som úžasnú hĺbku a spôsob života Atlanťanov, kolísky našej civilizácie. Najviac ma prekvapilo usporiadanie ich spoločnosti a ako vyzerala samotná Atlantída. Mnohé informácie využívam vo svojej praxi ako učiteľ aj terapeut. Mne samej to dalo takú istotu, že to k čomu sa odvolávame, k tomu rajskému obdobiu a kolíske civilizácie, že to bolo skutočne rajom na Zemi, a že môžeme z toho čerpať ešte aj dnes. Takže pre mňa bol tento seminár obrovský zážitok. Dodnes používam naučené techniky, je to už viac ako 6 rokov, keď bol v Maďarsku. Naučila sa napr. ako si želať. Ak som to použila na správne krátkodobé ciele, v podstate okamžite mi to prišlo do života. A z dlhodobého hľadiska som sa naučila reálne nastavovať svoje ciele a pracovať so svojimi túžbami.
Iveta HenzelyováUčiteľka a terapeutka, zakladateľka Bylinkovej školy Matky Zeme
V čase, keď som mala možnosť zúčastniť sa tohto seminára v Maďarsku, som bola v náročnej situácii, značne vyčerpaná a preťažená. Je to už takmer 7 rokov. V sále bolo viac ako 120 ľudí. Zaujali ma nie len informácie o samotnej Atlantíde, ale hlavne ich spôsoby motivácie a spirituálne techniky, ako podporiť to, čo si želáme. Používala som ich aj pre svojich blízkych. Pre vážnejšie ciele, ale aj pre riešenie akútnych situácií. Eckardove semináre sú veľmi zvláštne a vzácne v tom, že každý si z nich odnesie presne to, čo najviac potrebuje. A je úplne jedno, či do duchovného sveta len práve nazeráte, alebo už kráčate spirituálnou cestou dlhšiu dobu.
Ľudmila Kurucová Ondrejkovámarketingový manažér

Prihlásiť sa je potrebné čo najskôr, aby sme vedeli pre vás zabezpečiť všetko potrebné.
Do začiatku seminára ostáva už len:

Prihlášky, ktoré prídu neskôr ako týždeň pred začatím seminára, strácajú nárok na garanciu zabezpečenia ubytovania. Tzn. ak hotel už nebude mať voľné ubytovacie kapacity, táto možnosť účastníkovi prepadá. Nie je možné nárokovať si od organizátora náhradné ubytovanie.

S kým sa na seminári stretnete?

SIR F.E. Eckard Strohm

Veľmajster R.A.I.
Eckard je autorom seminára. Bude vás seminárom sprevádzať po celú dobu. Prednášať bude v nemčine. Viac informácií o ňom nájdete na našom blogu alebo na webovej stránke www.eckardstrohm.sk

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude vytrvalo počas celého seminára tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Kurucová Ondrejková

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

Čo získate vďaka tomutu semináru?

  • Eckard za celý svoj život vytvoril viac ako 70 seminárov. Každý z nich sa venuje inej oblasti a veľmi špeciálnym spôsobom podporuje ľudí v ich duchovnom raste a na ich ceste k lepšiemu plnohodnotnejšiemu životu.
  • Spoznáte Atlantídu z anjelských čias, kedy ľudia žili v mieri a harmónii, bez hádok, v radosti. Čo malo na nich vplyv, že dokázali takto žiť? A kde sa rozprestierala Atlantída? Prečo zanikla? 

  • Naučíte sa pracovať s novými, nepoznanými spirituálnymi energetickými technikami pre lepší a naplnený život, zdravie, pochopenie svojho poslania v tomto živote,...

  • Eckard odhalí 7 kódov motivácie Atlanťanov, aby ste sa dokázali prekonať a mohli napĺňať svoje sny a ciele.

  • Máte možnosť spoznať históriu a poučiť sa z nej, pre dobro seba, svojich blízkych, ale aj všetkých ostatných.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Každý seminár z dielne veľmajstra a mága Eckarda Strohma je výnimočný a jedinečný. Dozviete sa nové informácie, budete veľa pracovať a trénovať, rozšírite svoje vedomie. Prineste si so sebou pero a papier, otvorenú myseľ a dobrú náladu. Ak máte nejaké vlastné obľúbené kryštály, aj tie si môžete so sebou priniesť, ale nie je to nevyhnutné.

CENA: 199 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok, ubytovanie na jednu noc v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu, vstup do hotelového bazéna.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 10:00. Samotný seminár začne o 11:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 13:00.

MIESTO

Seminár sa uskutoční v hoteli Hviezda v Dudinciach. Pre účastníkov R.A.I. seminárov hotel ponúka špeciálne zľavy na služby ich balneo centra.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne Vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti.

Ak máte špeciálne požiadavky, napr. potrebujete špeciálnu diétu, alebo máte známeho, s ktorým si želáte byť ubytovaný na jednej izbe, uveďte ich, prosím, do poznámky vo formulári.