Medzinárodný vedúci R.A.I., József Lödi, vás pozýva na kurz

ANJELI ATLANTÍDY 2
Svetlo po Tvojom boku

Aby ste sa mohli zúčastniť musíte mať absolvovaný seminár
Anjeli Atlantídy 1

04.-05.11.2023

ONLINE cez Zoom

POPIS KURZU

Na druhom stupni seminára Anjeli Atlantídy získate nové zážitky s anjelmi, poslami Božieho svetla.

V čom je seminár Anjeli Atlantídy 2 iný oproti prvému stupňu?

Na seminári Anjeli Atlantídy 1, ktorý je základným stupňom pre prácu s anjelmi, ste mali možnosť zoznámiť sa a pochopiť hlbšie, kto vlastne anjeli sú a aká je ich úloha v našich životoch. Zasvätením ste boli prijatí do spoločenstva anjelov. Ďalším vysoko cenným je technika, ktorú ste sa naučili, pomocou ktorej môžete viesť skutočnú komunikáciu s anjelmi.

Seminár Anjeli Atlantídy 2 má dve hlavné zamerania:

1. Ide o vedomú prácu s naším strážnym anjelom, ktorý vždy stojí pri nás a pomáha nám riešiť naše problémy.

2. Vedome pracovať s anjelom mieru a špeciálnymi anjelmi a dosiahnuť zmierenie na všetkých úrovniach, a takto naštartovať transformačný proces.

  • Špeciálne meditácie zamerané na zmierenie sa s rôznymi aspektami v našich životoch. 
  • Dozviete sa, prečo sa anjeli starajú o nás a prečo predsa niekedy musíme tak veľa trpieť. Dostanete vzácne rady, aby ste ľahšie prešli týmto náročným obdobím.
  • Meditácie nám pomôžu zorientovať sa a ponúknu nám prostredníctvom anjelov náš životný smer.
  • Dostanete odpovede, ktoré potrebujete a niektoré vás možno aj prekvapia.
  • Získate tiež novú techniku a nové možnosti pre kontakt s Anjelmi.

Na seminári sa vybuduje energia zasvätenia, vďaka čomu budete môcť pokračovať vo svojej transformácii aj v každodennom živote.

Dôležité upozornenie pre opakujúcich: 
S každým opakovaním seminára dostanete zasvätenie opäť, presne podľa vašich individuálnych potrieb a úrovne, tzn. že seminár si môžete prísť zopakovať aj viac krát. Má to význam. Cena pre opakujúcich je výrazne znížená.

Do začiatku seminára ostáva už len:

Seminár Anjeli Atlantídy 2 bol pre mňa úplne úžasný seminár. Bola to pre mňa obrovská zmena v živote. Po skončení seminára som šla na chatu a dokázala som sa rozprávať so zvieratami, s prírodou, s muchou, so včelami, s myšou, čo nám tam behala. To bol taký zvrat, až neuveriteľné. Viete si predstaviť situáciu v noci, keď vás zobudí bzukot komárov a ja som ich jednoducho poprosila, nech ma nechajú spať a oni prestali. A toto sa stalo zakaždým, to nebola náhoda. Alebo som otvorila okno a povedala som muche nech vyletí a ona vyletela. Je to akési sa naladenie, pocit, že som súčasťou všetkého. Je to úplne iné vedomie. Meditácie, ktoré sme robili, mi prinášali neskutočné zážitky. Napr. fyzický ale vnútorný neskutočný pocit - akoby sa bunky medzi sebou zmierili. Na tomto seminári, ak má človek nejaký problém, s kolegami, s rodičmi, aj so zomrelými, tak sa emócie s tým súvisiace akoby uvoľnia, rozplynú, proste už neexistuju. Pri práci s majstrovskými anjelmi som vnímala také úžasné obrazy, o ktorých som ani nehovorila. Mne tento seminár priniesol taký úžasný zážitok, ktorý chcem zažiť ešte raz. Preto si ho idem koncom júna zopakovať (*z roku 2017). Neviem, či to bude rovnaké, ale veľmi sa na to teším.
Mária Runavzdelávanie dospelých
Seminár Anjeli Atlantídy 2 som prvýkrát absolvovala v roku 2011. Priniesol mi úplne iný pohľad na seba aj na život samotný. Zasvätenie, ktoré sa tu udialo, predstavovalo pre mňa akýsi odrazový, veľmi výrazný a nápomocný, mostík v mojom živote. Dostali sme nové možnosti, ako sa dá s anjelmi pracovať. A veľa veľa sme pracovali s anjelmi a meditovali. Doma nie je pre mňa jednoduché si na to takto vyčleniť čas, aj keď s anjelmi každý deň pracujem a spolupracujem. Anjeli ma riadne vyšokovali, lebo mi jednoznačne povedali moje hlavné poslanie v tomto živote. Porozumieť tomu, čím anjeli sú, vôbec nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Trvalo mi niekoľko rokov, kým som ich naozaj spoznala a uvedomila si, kým sú a čo ľuďom do života prinášajú. Prvé kroky, sú prvé, a seminár Anjeli Atlantídy 2, ako aj každý ďalší stupeň iných R.A.I. seminárov, nám prináša nové možnosti, nové pohľady a vďaka tomu sa môžeme aj my posúvať stále ďalej. Veľmajster pripravuje semináre tak, aby prinášali individuálne možnosti pre ten správny spirituálny vývoj človeka.
Ľudmila Bolhovámarketingová manažérka, učiteľka, kardinál arcibiskupka

S kým sa na seminári stretnete?

József Lödi

Medzinárodný vedúci R.A.I.
Jóžiho je voláme aj učiteľ učiteľov, pretože ako jediný má na Slovensku a v Čechách oprávnenie od veľmajstra vyučovať majstrovské a učiteľské stupne. Takto je pre všetkých žiakov (nových učiteľov) zabezpečená rovnako vysoká kvalita vzdelávania a zasvätenia, ktoré môžu následne odovzdávať svojim žiakom pri nižších stupňoch jednotlivých techník.

Ľudmila Bolhová

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Seminár sa uskutoční ONLINE cez Zoom. Prihlasovací link na Zoom vám zašleme večer pred začatím seminára. Budete potrebovať písacie potreby a príjemné miesto, kde môžete pokojme meditovať.

CENA: 99 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname o 11:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 16:00.

MIESTO

ONLINE cez Zoom

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne vám budú na email doručené podrobnejšie informácie a zálohová faktúra.