Srdečne Vás pozývame na jedinečný kurz

Aktívna duchovná terapia©® 4

Štvrtý stupeň ADT výrazne rozširuje možnosti terapeuta. Obsahuje špeciálne zasvätenie na podporu energetických chirurgií a ďalšieho osobného spirituálneho rozvoja. Zúčastniť sa môžu tí, čo absolvovali všetky predošlé stupne.

06.-07.06.2024

Ivanka pri Dunaji
„Techniku energetickej operácie pomocou PSÍ chirurgie používam už niekoľko rokov pri svojej terapeutickej práci, prípadne podľa potreby aj v kombinácii s riešením korekcií pohybového aparátu pomocou chiropraktiky. PSÍ chirurgiu využívam aj v prípade ťažších zdravotných problémov - poškodené kolenné menisky, kľby, obličkové a žlčníkové kamene, cysty a myómy, či akékoľvek iné fyzické problémy, vrátane onkologických problémov. Najväčšie úspechy tejto metódy som zaznamenal napr. pri klientoch, ktorí mali poškodené chrbticové platničky (protrúzie aj hernie diskov), kolenné menisky, dokonca aj pri odtrhnutých krížnych väzoch, kde nakoniec klienti nemuseli ísť na klasickú operáciu. Raz som jednej 65r. pani „operoval“ šedý zákal a sám som bol potom prekvapený, keď mi o mesiac volala a problém bol preč a vyhla sa tým náročnej operácii oka. Veľmi zaujímavá skúsenosť bola aj s jednou pani doktorkou, ktorá je brušná chirurgička a prišla za mnou, že dostala odporúčanie, či by som vedel pomôcť aj so 4cm myómom na maternici, lebo kvôli tomu nemohla mať deti a „rezať“ sa kolegom nechcela dať. Už po prvom zákroku PSÍ chirurgiou sa myóm zmenšil na 2cm a po ďalšom v priebehu 2 týždňov zmizol úplne a mesiac na to s manželom šťastne počali. Jeden VŠ profesor dokonca za mnou prišiel so 6cm nádorom na slezine a vôbec tejto metóde neveril, iba ho „vyslala“ jeho dcéra a po 1 zákroku išiel na kontrolné CT a bolo to úplne čisté ... Takýchto „zázrakov“ tejto úžasnej metódy som zažil už veľa, ale uvedomujem si, že tam bol vždy jeden spoločný menovateľ, a to dôvera klienta a moja viera, že sa to pomocou PSÍ chirurgie podarí. Ďakujem, že som sa mohol túto techniku od Eckarda naučiť a smiem ju používať na pomoc tým, ktorí to potrebujú.“
Peter Štrelingerterapeut, chiropraktik / Centrumzdravehozivota.sk
"Hrdinom tohto príbehu, ktorý dnes zverejním, je môj kamarát z detstva. Pôvodne bol na terapii kvôli bolesti v bedrovom kĺbe. Aj tam som uplatnila psi chirurgiu. Keď zistil, ako sa bolesť vytratila, povedal : „... a niečo mi urob aj s kameňov v pravej obličke“. Takže som pokračovala v psi chirurgii na inom mieste a iným spôsobom. Po skončení terapie som mu povedala : „.... a nie že pôjdeš na kontrolu skôr ako o týždeň“. Pred rokmi som robila ošetrenie nádoru pľúc u jedného lekára. Mal ísť na operáciu a nasledujúci deň ho kontrolovali, aby doriešili všetky potrebné veci. Okrem iného robili vtedy aj röntgen pľúc. K jeho prekvapeniu ten röntgen asi o hodinu opakovali. Pýtal sa kolegov, čo sa deje. On si bol istý tým, že sa v pľúcach niečo zmenšilo – povedal, že zmizlo a nechápal, prečo opakovali röntgen. „No vieš, mysleli sme si, že si z nás v labáku chceli vystreliť, tak sme to opakovali“. A potom mu ukázali snímok pľúc, kde bol nepatrný farebne odlišný fľak po bývalom nádore a celkom zreteľných 5 prstov mojej pravej ruky. Druhá snímka bola rovnaká. On spoznal, že je to moja ruka podľa prsteňa, ktorý som v tom čase nosila. Kolegom vysvetlil, čo sa stalo a užíval si uzdravenie. A ja si od vtedy dávam pozor, aby kontrolné vyšetrenie po terapii prebiehalo s istým odstupom. Tretí deň po terapii bol kamarát na kontrole obličky. Len tak = nebola to plánovaná kontrola a lekárovi povedal, že by chcel vedieť, ako to s tým jeho kameňom vyzerá. Kameň bol preč = oblička bola prázdna." 
Otka Hobžováterapeutka a učiteľka

Štvrtý stupeň ADT výrazne rozširuje možnosti terapeuta.

F.E Eckard Strohm pred 30 rokmi vyvinul energetický liečebný systém, ktorý nazval Aktívna Duchovná Terapia. Metóda je pozoruhodná jej jednoduchosťou a mimoriadnou účinnosťou. Jednotlivé stupne tejto liečebnej metódy sú založené na tom, aby zaviedli účastníkov kurzov hlbšie a hlbšie do tajov tejto liečebnej metódy. Študenti sa krok po kroku postupne učia ako pomôcť druhým s akútnymi problémami, alebo ako pomôcť pri obnove poškodeného miesta.

Táto metóda sa veľmi úspešne môže kombinovať s ostatnými R.A.I. metódami. Napr. spolu s AROLO TIFAR môžeme pomôcť dvomi smermi súčasne - s Aktívnou Duchovnou Terapiou môžeme uľahčiť, alebo dokonca zastaviť symptóm a s AROLOm pôsobíme na príčinu symptómu.

Na štvrtom stupni ADT sa naučíte:

  • V tomto finálnom kurze sa účastníci naučia PSI chirurgiu, operačné techniky podobné technikám liečiteľov na Filipínach. Hlavný rozdiel je v tom , že táto energetická technika je bez otvorených rán. Je to veľmi rýchla a účinná technika, ktorá môže byť použitá v núdzových situáciách a v niektorých prípadoch môže nahradiť aj bežnú lekársku operáciu.
  • Po objasnení základov teórie, študenti preniknú hlbšie do tajomstva energetického liečiteľstva cez meditácie a prax. Po iniciácii, v ktorej je otvorené tretie oko, sú schopní uskutočňovať energetické operácie. Toto je jedinečná možnosť sa niečo takéto naučiť. Naučiť sa to môžete len v R.A.I.

Spirituálna zrelosť a zodpovednosť sú podmienkou pre tento kurz.

Prihlásiť sa je možné najneskôr 02.06.2024
Na prihlásenie máte už len:

S kým sa na seminári stretnete?

József Lödi

Medzinárodný vedúci R.A.I.
Jóžiho je voláme aj učiteľ učiteľov, pretože ako jediný má na Slovensku a v Čechách oprávnenie od veľmajstra vyučovať majstrovské a učiteľské stupne. Takto je pre všetkých žiakov (nových učiteľov) zabezpečená rovnako vysoká kvalita vzdelávania a zasvätenia, ktoré môžu následne odovzdávať svojim žiakom pri nižších stupňoch jednotlivých techník.

Ľudmila Bolhová

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Seminár prebehne prezenčne. Prineste si so sebou pero
a papier, otvorenú myseľ a dobrú náladu.

Ubytovanie a stravu je potrebné si zabezpečiť samostatne.

CENA: 333 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok a školiace materiály.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname o 10:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 16:00.

MIESTO

Bratislava resp. blízke okolie

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra a email s bližšími informáciami.

Stravu a ubytovanie je potrebné si zabezpečiť samostatne.