Eckard Strohm vás pozýva na ďalšiu časť série o bielej mágii. Seminár je otvorený pre všetkých. Nie je nutné mať absolvované predchádzajúce časti.

BIELA MÁGIA 3

Z tých najkompetentnejších rúk najvyššieho mága sa dozviete prastaré informácie podané novou formou. Ako je možné, že dôjde k zázračnému uzdraveniu?

Prestaňte sa hnevať a zmeňte to, čo zmeniť chcete.

23.-24.8.2018

Dudince, Hotel Hviezda

REFERENCIE

Spirituálny seminár Biela mágia 3 sa na Slovensku konal naposledy pred 7 rokmi. Prečítajte si k nemu referencie, aby ste zistili, ako vám môže reálne pomôcť vo vašom živote. Referencie ešte postupne doplníme.

Bieli mágovia si strážia svoje umenie ako veľké tajomstvo. Keďže som ako mág dosiahol najvyššie možné vzdelanie, môžem sa s vami podeliť o zaujímavé a veľmi užitočné techniky bielej mágie. Naučíte sa pracovať výlučne s technikami, ktoré sú bezpečné a slúžia pozitívnym zámerom. Majte stále na mysli, že sloboda jednotlivca je tým najvyšším cieľom. A končí tam, kde naráža na slobodu iného.
F.E. Eckard StrohmVeľmajster R.A.I.
Na tomto seminári som sa dozvedela, prečo mnohým vlastne nefungujú sugescie a predstavovanie si toho, čo chcú. Bolo to včase veľkého boomu s knihou The Secret. Pamätám si, ako ochotne som mnou trénoval Mechthildin dalmatínec techniku na dosiahnutie vedomia jednoty so všetkým. Bolo to pre mňa veľmi prekvapujúce a doslova som ostala ohromená z toho, ako vesmír funguje. Nové informácie a poznatky mi veľmi pomohli uvedomiť si mnohé súvislosti v mojom živote - začala som veľké upratovanie. Nebolo to len o teórii, ale aj tvrdej práci pre dosiahnutie zmeny v mojom živote. Eckard nám, ako stále, odovzdal jedinečné techniky, ktoré fungujú vždy a máme ich k dispozícii na celý život.
Ľudmila Kurucová Ondrejkovámarketing
Všetci myslíme, že žijeme tu a teraz a jedine týmto možným spôsobom. No na trojke bielej mágii zistíme, že všetko je relatívne a máme neuveriteľne veľa možností. A za čo si zodpovedáme, je náš vlastný výber fungovania alebo bytia. Je až šokujúce poznanie o paralelách jedného momentu, ktoré môžu mať rôzne vyústenia. Uvedomila som si, čo je najsilnejšia informácia z nás pre naše vedomie aj podvedomie, ktorá zároveň odkrýva ohromnú silu božej tvorivosti. Preto dodnes používam techniku a rituál, ktoré som sa tam naučila.
Natália Novotnáučiteľka a terapeutka
Pre mňa bol toto asi najsilnejší seminár zo všetkých. Úžasný. Vtedy som sa prvýkrát dozvedela, ako vesmír naozaj funguje. O vesmíre a mágii sa píše na mnohých miestach a je veľa kníh, ale tie obsahujú možno tretinu informácií z toho, čo nám Eckard prezradil. S technikami bielej mágie pracujem veľmi rada a veľa.
Hilda Liščíkovázdravotná sestra

Prihlásiť sa je potrebné čo najskôr, aby sme vedeli pre vás zabezpečiť všetko potrebné.
Do začiatku seminára ostáva už len:

Prihlášky, ktoré prídu neskôr ako týždeň pred začatím seminára, strácajú nárok na garanciu zabezpečenia ubytovania. Tzn. ak hotel už nebude mať voľné ubytovacie kapacity, táto možnosť účastníkovi prepadá. Nie je možné nárokovať si od organizátora náhradné ubytovanie.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

S kým sa na seminári stretnete?

F.E. Eckard Strohm

Veľmajster R.A.I.
Eckard je autorom seminára. Bude vás seminárom sprevádzať po celú dobu. Prednášať bude v nemčine. Viac informácií o ňom nájdete na našom blogu alebo na webovej stránke www.eckardstrohm.sk

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude počas celého seminára tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Kurucová Ondrejková

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

Čo získate vďaka tomutu semináru?

 • Eckard za celý svoj život vytvoril viac ako 70 seminárov. Každý z nich sa venuje inej oblasti a veľmi špeciálnym spôsobom podporuje ľudí v ich duchovnom raste a na ich ceste k lepšiemu plnohodnotnejšiemu životu.
 • Eckard Strohm je mág s najvyšším možným stupňom a podelí sa s vami o niektoré prastaré a tajné vedomosti.
 • V teoretickej časti sa dozviete viac o vesmíre a multiverzách, čiernych dierach, a o tom ako funguje biela mágia a ako ju SPRÁVNE použiť na dosiahnutie svojich cieľov a želaní.
 • Naučíte sa techniky, ktoré fungujú vždy. Okrem iných aj techniku, vďaka ktorej si môžete vyvinúť vedomie jednoty so všetkým.

 • V praktickej časti budete veľa trénovať a pracovať na svojich konkrétnych skutočných želaniach.
 • Chcete mať istotu, že dostanete fungujúce techniky?
 • Radi vidíte výsledky vašej práce na sebe a vo svojom živote?
 • Cítite, že toto je pre vás tá správna cesta?
 • Ste odhodlaní a pripravení objaviť nové obzory vo svojom živote?
 • Chcete podporu vo vašej snahe vyvinúť si vedomie jednoty?
 • Chcete spoznať podstatu zázračných uzdravení?

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Každý seminár z dielne veľmajstra a mága Eckarda Strohma je výnimočný a jedinečný. Dozviete sa nové informácie, budete pracovať a meditovať, rozšírite svoje vedomie. Naučíte sa nové vysoko spirituálne techniky a vďaka zasväteniu ich dokážete používať v každodennom živote, pre seba aj iných. Prineste si so sebou pero a papier, otvorenú myseľ a dobrú náladu.

CENA: 199 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok, ubytovanie na jednu noc v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu, vstup do hotelového bazéna.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 10:00. Samotný seminár začne o 11:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 13:00.

MIESTO

Seminár sa uskutoční v hoteli Hviezda v Dudinciach. Pre účastníkov R.A.I. seminárov hotel ponúka špeciálne zľavy na služby ich balneo centra.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne Vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti.

Ak máte špeciálne požiadavky, napr. potrebujete špeciálnu diétu, alebo máte známeho, s ktorým si želáte byť ubytovaný na jednej izbe, uveďte ich, prosím, do poznámky vo formulári.