Jedinečný liečiteľ a veľmajster Eckard Strohm vás pozýva na seminár:

Horiaci Lev z Babylonu

Spoznajte najúčinnejšie prostriedky pre zdravie a spiritualitu. Zdravé a bezpečné vydymovanie 

Seminár sa uskutoční v Dudinciach v Hoteli Hviezda v dňoch:

23. - 24.03.2020

Tentoraz nás Eckard zasvätí do tajov zázračného umenia kadidiel a vydymovania. Jeho korene siahajú hlboko až do čias starovekého Babylonu. Už naši prapredkovia poznali použitie kadidiel počas roka.

Niektorí znovuobjavujú túto úžasnú pomoc. No skutočne viete, čo a ako môžete použiť napr. proti prechladnutiu, vyčerpaniu, nádoru na mozgu alebo...
na kontakt k duchovnému svetu?

Viac vám povie vo videu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Som bylinárka a s kadidlami pracujem veľa rokov. Vyddymovanie teda pre mňa nebolo novou témou. Čo ma ale príjemne prekvapilo bolo množstvo ďalších rastlín, o ktorých som nevedela, že ic môžem takto využiť. Dozvedela som sa obrovské množstvo nových informácií, ktoré sa dajú využiť v bežnom živote, na zlepšenie zdravia a duchovný vývoj. 
Iveta Henzelyováučiteľka, liečiteľka, zakladateľka Bylinkovej školy Matky Zeme
Na tomto novom seminári z dielne veľmajstra F.E. Eckarda Strohma som sa dozvedela veľmi zaujímavé možnosti napr. aj to ako fajčiť byliny, živice a oveľa viac. Prekvapilo ma, že toto vydymovanie má pôsobenie nie len na materiálnej, ale aj na duchovnej úrovni. Dá sa to veľmi jednoducho použiť v každodennom živote, je to veľmi užitočné vo všetkých osobných a telesných procesoch.
Ute Stichert-MädjeUčiteľ a terapeut
Zúčastnila som sa seminára „Horiaci Lev z Babylonu“ v decembri 2015 v Hammahu (Nemecko). Dovtedy som nemala veľa skúseností s umením vydymovania bylín, driev a ostatným materiálov, s výnimkou kadidla. Viac menej som nevedela, čo mám očakávam od seminára s takýmto názvom a aké hodnotné a užitočné informácie nám budú poskytnuté. Pre mňa to bolo veľmi dobré rozhodnutie zúčastniť, bolo to naozaj požehnaním. Počas seminár sme sa na naučili množstvo zaujímavých detailov o vydymovacích účinkoch jednotlivých materiálov. Nazreli sme do histórie dávnych zvykov vydymovania rastlín, driev a prírodných živíc v krajinách po celom svete. Dozvedeli sme sa o súčasných možnostiach pre umenie vydymovania a ako využívať dymiaci účinok pre naše fyzický, emočný a spirituálny stav, aby sme podporili liečiace procesy. Každá rastlina, bylina, drevo a prírodné živice majú svoje vlastné špecifické účinky a mali by byť vyberané na vydymovanie podľa toho, čo chceme podporiť. Súčasne sme dostali podklad vôní a účinok zo vzoriek kadidiel, ktoré Eckard vydymoval na kadidlových uhlíkoch počas seminára. Od seminára často vydymujem v prospech rôznych vecí, ktoré chcem podporiť. Popri fantastickej vôni mnohých vydymovacích materiálov som zistila pozitívne účinky na moju kondíciu. Keďže množstvo rastlín a bylín, ktoré sú použiteľné na vydymovanie, by sa malo dať nájsť v každej kuchyni, začala som s vydymovaním okamžite, ako som sa vrátila domov zo seminára. Z času na čas si kúpim nejaký materiál na kadidlo a usuším rastlinky, ktoré rastú v mojej záhrade. Dnes už mám doma vytvorenú zbierku na rôzne účely a využívam umenie kadidiel kedykoľvek mám taký pocit. Som veľmi vďačná, že som mala šancu zúčastniť sa tohto seminára. Ďakujem veľmi pekne, Eckard, za tento skvelý seminár.
Hendrike KiesbyeNemecko
Podvečer, v piatok pred konaním semináru Horiaci Lev z Babylonu som kamarátke povedala, že na tento seminár určite nepôjdem. Však čo je už len na tom vydymovaní? Zapálim uhlík, posypem ho ľubovoľným korením a je to. Ešte večer pred spaním som si povedala, že hneď ráno to vyskúšam. Už v noci som sa na to tešila a bola som zvedavá na výsledok. Ráno som zapálila uhlík, posypala som ho korením a...., vtedy prišlo rozčarovanie - "nedala som toho korenia veľa? Nebude ma z toho bolieť hlava? S čím by som toto korenie mohla ešte namiešať, aby to aj voňalo? a pod. Hneď som začala googliť. A tu som narazila na odpoveď "zmes vydymovanie je predmetom prísne stráženého tajomstva každého výrobcu". Pozrela som na hodinky, bolo 9:00. Výborne, seminára začínal o 11:00. Rýchlo som sa nachystala a bola som tam. Lenže tým, že som si dopredu nerezervovala miesto sa stalo, že seminár bol úplne plný. Miesto sa síce nakoniec našlo, ale pre veľký záujem sa dokonca menila pôvodne menšia miestnosť za väčšiu. Na seminári nám bolo podrobne vysvetlené ako správne vydymovať, od korením, listnatých a ihličnatých stromov, ovocie až o rôzne vzácne živice. Odvtedy pravidelne vydymujem. Napr. keď potrebujem odvahu na nový začiatok, alebo keď je v miestnosti ťažký vzduch, puch v šachte, či dlho nevetraná miestnosť na chate, izba, kde leží dlhodobo chorá suseda, či keď je v izbe nepríjemná energia, alebo len tak preventívne. Stačí mi jedno vydymenie a výsledok sa dostaví okamžite. Výsledkom je čistý vzduch, pozitívny energia, radosť... Som veľmi rada, že som absolvovala tento seminár, naučila som sa veľa nových informácií.
Mária Lunavzdelávanie dospelých
Seminář Hořící lev z Babylonu byl pro mě důkazem, že všechno, co kolem nás náš milovaný Otec stvořil, je nám všem k užitku. Po absolvování semináře jsem samozřejmě chtěla ihned vyzkoušet, jak moc to funguje. A ejhle. Naši holoubci se vrátili ze závodu a byli všichni nemocní. Vzala jsem tedy uhlíky a šla do holubníku vykuřovat. A použila, co mi dala naše zahrádka. Tuje, krušpánek a posléze i jalovec. Seděla jsem v holubníku asi hodinku a pak "chodila přikládat...úsměv". Můj muž nebyl zrovna nakloněn tomuto uzdravujícímu procesu, ale souhlasil. A samozřejmě si hned našel účinnost všeho na internetu. Říkal něco o čarodějnictví....ale já jsem dělala, jakože je to normální...úsměv. Druhý den ráno byl překvapený výsledkem. Holoubci byli zdraví. Mám dovoleno vykuřovat vždy, když je to potřeba....úsměv. Občas taky u nás spí naši vnoučci. A jeden z nich vždycky, když přijede, obírá kuličky z tůjek. Říkal mi "babičko, tyto kuličky jsou mooooc zdravé. Viděl jsem to v televizi. Nasušíme si jo?...a budeme je zase vykuřovat?" A tak už sbírají všichni vnoučci....sušíme a před spaním si společně děláme rituál s vykuřovadly. Nejen, že se kluci u toho zabaví, navíc jsou i při tom léčeni.
Jiřina ŠťastnáTechnik kvality a životního prostředí
Tento seminár sa odlišuje od ostatných Eckardových seminárov. Veľmi ma prekvapil. Hneď po seminári som vyskúšala vydymovať s čili. Eckard nám povedal o takých účinkoch čili pri vydymovaní, ktoré som si veľmi želala a potrebovala dosiahnuť. Asi po 15 minútach som si uvedomila, že celé moje telo sa začína preberať. Úplne sa mi rozjasnila myseľ, a únava výrazne ustúpila. A tu prišlo to obrovské prekvapenie a uvedomenie si, aký poklad do každodenného života sme dostali. Odvtedy vymymujem pravidelne. Už som si urobila svoju obľúbenú zmes a mám ju vždy poruke. Je to jednoduché a rýchle. Dakedy dávno som skúšala vydymovať, ale skôr ma bolela hlava, nemala som jasno v tom, ako sa to správne robí. Vonné ryčinky mi skôr páchli. Tento seminár vrele odporúčam všetkým, ktorý chcú spoznať recept na takýto "prírodný, rýchly a účinný liek" a nie len to. Eckard nám prezradil aj spirituálne účinky rôznych materiálov na vydymovanie.
Ľudmila Bolhovámarketingový manažér, asistent vedúceho R.A.I.

Na využitie bonusu máte už len:

S kým sa ešte na seminári stretnete?

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude počas celého seminára tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Bolhová

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

Organizačné pokyny

Každý seminár z dielne veľmajstra a mága Eckarda Strohma je výnimočný a jedinečný. Dozviete sa nové informácie, budete pracovať a meditovať, rozšírite svoje vedomie. Naučíte sa nové vysoko spirituálne techniky a vďaka zasväteniu ich dokážete používať v každodennom živote, pre seba aj iných. Prineste si so sebou pero a papier, otvorenú myseľ a dobrú náladu.

CENA: 227 alebo 207 Eur/os.

Cena 227 Eur obsahuje školiaci poplatok a bonus - ubytovanie na jednu noc v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu, vstup do hotelového bazéna. Cena 207 Eur je bez bonusu.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 10:00. Samotný seminár začne o 11:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 13:00.

MIESTO

Seminár sa uskutoční v hoteli Hviezda v Dudinciach. Pre účastníkov R.A.I. seminárov hotel ponúka špeciálne zľavy na služby ich balneo centra.

Registračný formulár

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti.

Ak máte špeciálne požiadavky, napr. potrebujete špeciálnu diétu, alebo máte známeho, s ktorým si želáte byť ubytovaný na jednej izbe, uveďte ich, prosím, do poznámky vo formulári.

Pozor: Bonus pre tých, ktorí sa prihlásia do 07.03.2020
- Ubytovanie a plná penzia v cene seminára!

Po 07.03.2020 už nebude možné prihlásiť sa s bonusom v cene seminára.
Ak chcete bonus využiť, prihláste sa, čo najskôr.