Eckard Strohm vás pozýva na prvú časť série seminárov o bielej mágii.
Seminár je otvorený pre každého, koho daná téma zaujíma 

BIELA MÁGIA 1

To najpodstatnejšie z mágie. Hneď teraz!

 • Ste odhodlaní a pripravení objaviť nové obzory vo svojom živote?
 • Je možné rozprávať sa so svojou dušou? 
 • Máte želanie, ktoré si želáte splniť?
 • Kedy biela mágia nefunguje?
 • Chcete podporu do každodenného života?

Seminár sa uskutoční v Dudinciach v Hoteli Hviezda v dňoch:

09. - 10.03.2020

Z tých najkompetentnejších rúk sa dozviete prastaré informácie podané novou formou

Bieli mágovia si strážia svoje umenie ako veľké tajomstvo. Keďže som ako mág dosiahol najvyššie možné vzdelanie, môžem sa s vami podeliť o zaujímavé a veľmi užitočné techniky bielej mágie. Naučíte sa pracovať výlučne s technikami, ktoré sú bezpečné a slúžia pozitívnym zámerom. Majte stále na mysli, že sloboda jednotlivca je tým najvyšším cieľom. A končí tam, kde naráža na slobodu iného.
F.E. Eckard StrohmVeľmajster R.A.I. a najvyšší mág

Veľmajster Eckard Strohm za celý svoj život vytvoril viac ako 80 seminárov.
Každý z nich sa venuje inej oblasti a veľmi špeciálnym spôsobom podporuje ľudí v ich duchovnom raste a na ich ceste k lepšiemu plnohodnotnejšiemu životu.

Čo je obsahom seminára Biela mágia 1?

 • Teória a pozadie bielej mágie
 • Spirituálne techniky
 • Praktická práca
 • Meditácie
 • Tipy a rady pre bežný život
 • Odpovede na vaše otázky
  napr. Môže to robiť každý? Potrebujem obrazotvornosť? Je to vôbec správne? ... Ale aj na konkrétne otázky z vášho osobného, či pracovného života...

Prečo se registrovat? Prečítajte si niekoľko referencií od spokojných účastníkov

Na kurz Biela mágia 1. som čakala 4 roky. Pretože som začala druhým modulom. Biela mágia 2. bol môj úplne prvý spirituálny či ezoterický kurz. Už tento kurz mi dal vedomosti a techniky, ktoré ma veľmi nadchli a predčili moje očakávania. Dovtedy som len čítala veľa kníh a internet. Veľmi ma to ťahalo týmto smerom. Jednotky som sa nevedela dočkať, lebo som sa dozvedela, že práve tu sa učí technika, po ktorej som tak dlho túžila. A ako som sa stretávala a rozprávala sa s mnohými ľuďmi, nebola som jediná.
Ľudmila Bolhovámarketingový manažér
Biela Mágia 1. patrí medzi jeden z najúžasnejších seminárov, ktorý mi do života priniesol zmeny, na ktoré som dlho čakala. Presvedčila som sa, že čo som do tej doby považovala za nemožné, stalo reálnym a možným. Úžasné techniky, počnúc od komunikácie so svojim najhlbším vnútrom až po využitie svojho potenciálu na plnenie svojich želaní, pomoci sebe a ostatným... Sú to obrovské dary na spirituálnej ceste, aj v bežnom živote. Svoju spokojnosť vyjadrujem veľkým "ĎAKUJEM Veľmajster a Mág F.E. Eckard Strohm" a samozrejme, všetkým ho odporúčam.
Viera Bieladôchodkyňa

Seminár vedie najvyšší mág F.E. Eckard Strohm

Sir F.E. Eckard Prinz von Strohm

Veľmajster a najvyšší mág
F.E. Eckard Strohm je spirituálny učiteľ a liečiteľ, veľmajster R.A.I., mág s najvyšším možným vzdelaním, médium, spisovateľ a cestovateľ. Na svojej spirituálnej ceste je už viac ako 60 rokov. Svojimi mediálnymi schopnosťami disponuje od štyroch rokov. Spirutálne vedomosti si upevňoval v rôznych spolkoch, lóžach a rádoch teologického a spirituálneho zamerania, spolupracuje s rôznymi mediálne nadanými osobami, špičkovými terapeutmi, odborníkmi klasickej aj alternatívnej medicíny.

S kým sa ešte na seminári stretnete?

Richard Gräczer

tlmočník
Richard bude počas celého seminára tlmočiť z nemčiny do slovenčiny. A v prípade otázok zo slovenčiny do nemčiny.

Ľudmila Bolhová

asistent a organizátor
Ľudmila má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie vaše otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618)

Vieto, čo je biela mágia?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Použiť bielu mágiu, aby sa dobre vodilo mne aj ostatným, to je cieľom

 • Chcete mať istotu, že dostanete fungujúce a bezpečné techniky?
 • Radi vidíte výsledky vašej práce na sebe a vo svojom živote?
 • Cítite, že toto je pre vás tá správna cesta?

Tešíme sa na stretnutie s vami už za:

Organizačné pokyny

Každý seminár z dielne veľmajstra a mága Eckarda Strohma je výnimočný a jedinečný. Dozviete sa nové informácie, budete pracovať a meditovať, rozšírite svoje vedomie. Naučíte sa nové vysoko spirituálne techniky a vďaka zasväteniu ich dokážete používať v každodennom živote, pre seba aj iných. Prineste si so sebou pero a papier, otvorenú myseľ a dobrú náladu.

CENA: 207 Eur/os.

Cena 207 Eur neobsahuje ubytovanie a stravu. Ubytovanie aj stravu si môžete zabezpečiť samostatne priamo s hotelom. Viac informácií dostanete do emailu po prihlásení sa.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname registráciou od 10:00. Samotný seminár začne o 11:00. Predpokladaný koniec je druhý deň o 13:00.

MIESTO

Seminár sa uskutoční v hoteli Hviezda v Dudinciach. Pre účastníkov R.A.I. seminárov hotel ponúka špeciálne zľavy na služby ich balneo centra.

Registračný formulár

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti.

Ak máte špeciálne požiadavky, napr. potrebujete špeciálnu diétu, alebo máte známeho, s ktorým si želáte byť ubytovaný na jednej izbe, uveďte ich, prosím, do poznámky vo formulári.