11 možností, ktoré by ste mali spoznať, aby ste sa vo svojej spiritualite posunuli ďalej.

Viete, čo ľudia najviac vyhľadávajú na internete? Známe osobnosti a celebrity. Prečo to robia? Vidia v nich vzory a chcú sa od nich učiť. Je to úplne prirodzené pre ľudské fungovanie. Učíme sa na základe pozorovania. To, čo náš mozog nepozná, nie je ani schopný rozpoznať. Takže, keď vnímame v TV ale aj v časopisoch, či na internete fotky šťastných celebrít, ako chodia po večierkoch, krásne sa obliekajú, krásne vyzerá, majú všetko, po čom túžia, je prirodzené, že aj my to chceme. Obzvlášť, keď si myslíme, že toho nemáme dostatok. 

Viete, čo ešte veľmi často ľudia vyhľadávajú na internete? Frázy, ktoré začínajú slovkom "Ako...?: Ako schudnúť? Ako pribrať? Ako otehotnieť? Ako byť šťastný? Ako zarobiť peniaze? Ako byť spokojný? 

 

17 otázok na zamyslenie pre tých, ktorí na to majú odvahu.

 1. Aká je tá tvoja otázka, na ktorú si hľadal odpovede na internete naposledy?
 2. Aké to bolo pre Teba, keď si bol na seminári Anjeli Atlantídy 1 a prebiehala zasväcujúca meditácia?
 3. Dokážeš si predstaviť, prečo sú ľudia vlastne nešťastní a nespokojní? Prečo si ty nešťastný a nespokojný? Ako často sa tak cítiš? Kedy sa u teba vynárajú takéto pocity?
 4. Kedy naposledy si si dovolil byť šťastný?
 5. Sú to otrepané frázy?
 6. Koľko ľudí na svete môže povedať, že sa naozaj miluje?
 7. Koľko ľudí na svete môže povedať, že miluje všetkých ostatných?
 8. Koľko ľudí na svete chápe, že všetci sme stvorení jediným Bohom?
 9. Koľko ľudí na svete chápe, že ten Boh je Láska samotná?
 10. Koľko ľudí potom chápe, že aj ony sú tou láskou, keďže sme všetci do jedného stvorení z lásky?
 11. Prečo si nešťastný? Nešťastná? Aj tebe chýba láska?
 12. Kedy si dokázal aj hory prenášať?
 13. Máš pocit, že tieto slová, otázky sú bludy? Vyvolávajú v tebe nepríjemné pocity? Alebo dokonca opovrhnutie?
 14. Spomeň si, ako sa správaš, keď si šťastný?
 15. Ako sa správaš, keď si nešťastný, frustrovaný alebo nahnevaný?
 16. Ako sa správaš, keď máš strach? 
 17. Koľkokrát si sa na seba hneval za to, ako si sa v tých chvíľach správal?

Prekvapí ťa táto otázka na telo?

Medzi najčastejšie vyhľadávané otázky na internete na Slovensku a v Čechách patrí spojenie "Ako schudnúť?"

Na popredných miestach tiež nájdeme otázku "Ako správne cvičiť?"

Všetci sa dokážeme starať o svoje telo a rozumieme, že zdravie je dôležité. Ale čo náš duch? Pamätáte si ešte na to povestné "V zdravom tele zdravý duch"? 

Počuli ste už o tom, že duch formuje hmotu? Akosi tomu všetci rozumejú. Je tak?

Ale koľkí tým dokážu aj naozaj žiť?

Ak si absolvoval seminár Anjeli Atlantídy 1, vydal si sa na spirituálnu cestu - či už vedome, alebo nevedome - niečo ťa motivovalo k tomu, aby si urobil ten krok. Môžeme jednoducho povedať, že si sa začal starať aj o svojho ducha.

Kedy príde čas, aby si urobil aj ďalší krok?

Teraz máš skvelú šancu pokračovať na tejto ceste a zúčastniť sa seminára Anjeli Atlantídy 2. Bude sa konať v Bratislave v hoteli Bivio už o:

Patríš aj ty medzi 1% ľudí, ktorí sa snažia žiť skutočnou spiritualitou?

Je to už aj 10 rokov dozadu, čo som bola na seminári Anjeli Atlantídy 2. Dalo mi to veľmi veľa do života. Zostala som s otvorenými ústami pozerať z toho, čo som zažila počas meditácií. Bolo to pre mňa neuveriteľné, ale postupne sa to dialo aj v realite. Toto mi veľmi pomohlo pochopiť, že to čo vidím a stretávam, že to nie je hlúposť. Tiež som sa potom pustila tou cestou, ktorou som už dlho chcela ísť a začalo som robiť to, čo ma baví a nie to, čo som musela, aby som uživila seba a syna. Venujem sa terapiám a masážam, pri ktorých výrazne používam aj ADT, Babandi a relaxačné techniky. Momentálne sa cítim dosť ťažko vlastne asi vo všetkých oblastiach života, nakoľko veľa zo seba dávam a málo dostávam, preto si idem seminár zopakovať. Keď som uvidela, že opäť bude, tak som si povedala, že super, že ma opäť niekam posunie v živote. Verím, že dostanem presne to, čo potrebujem - hlavne z meditácií počas kurzu.
Janka Fiľkováterapeutka a masérka

Šiesty stupeň Maslowovej hierarchie potrieb, o ktorom vás v škole neučili.

Počuli ste už o Maslowovej hierarchii potrieb? Určite áno - je súčasťou povinného vyučovania už na základných školách. Bežne sa zobrazuje ako pyramídy s piatimi stupňami, ktoré reprezentujú tzv. D - potreby. 

Klasický model potrieb podľa Maslowova, ako sa bežne vyučuje na školách.

Len málokto vie, že Maslow definoval aj tzv. B - potreby. Tie sú na úplnom vrchole pyramídy, kde dosiahne asi 1% ľudí. Maslow to popisuje ako úroveň B - bytia, kedy človek vychádza z jednoty so všetkým, čo je vo vesmíre. Prechodnou je úroveň číslo 5 - sebarealizácia alebo aj sebaaktualizácia.

Eckard Strohm tento nikdy nekončiaci proces popisuje ako uvedomovanie si seba. Viac sa o tom môžete dočítať v jeho knihe Společníci na cestách.

Rovnako Maslow túto úroveň popisuje ako nikdy nekončiaci proces. Takýto človek túži byť všetkým, čím len môže a musí byť. Chce byť autentický. Jeho publikácie na túto tému vyšli v okolo roku 1970, takže vidíte, nie je to žiadna nová téma.

Úplný model potrieb podľa Maslowova, o ktorom vie len málokto.

Prečo iba 1% ľudí dokáže byť spirituálnymi?

Vráťme sa ešte na chvíľu k pyramíde potrieb. D - úroveň predstavuje potreby, ktoré vychádzajú z nedostatku. Motívom je hlavne ich napĺňanie, čím sa znižuje pocit napätia. Je však dôležité mať naplnené potreby na nižšej úrovni, aby sme dokázali napĺňať potreby aj na vyššej úrovni. Ak dokážeme byť k sebe kritickí a cítime v sebe motiváciu posúvať sa vyššie, potom postupne dokážeme prechádzať z nižšej lásky k tej vyššej. Stále viac sa približujeme k B - úrovni.

Jednoducho povedané, stávame sa spirituálnymi a dokážeme, alebo sa aspoň snažíme, žiť skutočnou spiritualitou v našich každodenných životoch - v osobnom aj v pracovnom živote.

Vďaka tomu, čo sa na seminároch Anjeli Atlantídy naučíte, môžete spirituálne rásť rýchlejšie. Vďaka anjelom máte po ruke kouča, ktorý vám je k dispozícii 24 x 7.

„Dôvodom, prečo vznikol seminár Anjeli Atlantídy 2 je, aby si ľudia uvedomili, akú pomoc nám anjeli každý deň prinášajú a ako pre nás pracujú. Tiež nám má pomôcť žiť tým.“

- Eckard Strohm, autor knihy a seminárov Anjeli Atlantídy

Pri tvorbe tohto seminára vychádzali jeho autori z množstva skúseností a praxe, z práce s pacientmi a klientmi, z dlhoročných štúdií. A samozrejme zo skúseností z prvého stupňa tohto seminára. Ich žiaci im kládli otázky, aby nadobudli ešte lepšie zručnosti pri práci s anjelmi, ale mnohí jednoducho chceli vedieť ešte viac. Chceli sa posunúť ďalej. 

Druhý stupeň Anjelov Atlantídy vznikol pred viac ako 20 rokmi a má troch autorov.

Sir F.E. Eckard Prinz von Strohm

Veľmajster a zakladateľ R.A.I., autor viac ako 80 spirituálnych seminárov
Eckard Strohm celým menom Jeho kráľovská výsosť Sir F.E. Eckard Prinz von Strohm je hlavným autorom seminára. O jeho spirituálnych schopnostiach niet pochýb. Hovoria za neho desiatky tisíc absolventov jeho seminárov po celom svete – aktuálne vo viac ako 30 krajinách sveta. Ako on hovorí, má veľký dar od Boha - je nie len výnimočný učiteľ, ale aj liečiteľ. Za celý svoj život vyliečil už desiatky tisíc ľudí. Každý deň sa nezištne venuje liečeniu ľudí. Pochádza z Nemecka, ale ešte stále cestuje asi 8 mesiacov v roku po svete, dnes, keď už má 70- tku na krku, cestuje po Európe. Už v jeho 4 rokoch si jeho rodičia všimli, že ich syn má zvláštne nadanie a schopnosti, rozprával sa s dušami zomrelých, hrával sa s anjelmi a inými duchovnými bytosťami. Mal veľké šťastie, pretože sa narodil do vysoko spirituálnej rodiny, jeho otec si ho zobral pod svoje krídla a viedol ho ďalej a vďaka množstvu priateľov mu pootváral aj mnoho dverí. Eckard mal takto možnosť získavať vedomosti a skúsenosti po celom svete.

József Lödi

Medzinárodný vedúci R.A.I.
József je dlhoročný priateľ Eckard Strohma a dá sa povedať aj jeho pravou rukou. Pred viac ako tridsiatimi rokmi sa vzdal svojej sľubnej obchodnej kariéry a pomohol Eckardovi založiť R.A.I. a rozbehnúť výuku po celom svete. Sám je vedúcim R.A.I. v Maďarsku. Jóžiho voláme aj učiteľ učiteľov, pretože ako jediný má na Slovensku a v Čechách oprávnenie od Veľmajstra vyučovať majstrovské a učiteľské stupne. Takto je pre všetkých žiakov (nových učiteľov) zabezpečená rovnako vysoká kvalita vzdelávania a zasvätenia, ktoré môžu následne odovzdávať svojim žiakom pri nižších stupňoch jednotlivých techník.

Christine Schmitt

Zakladateľka inštitútu Pleoma
Christine bola spoluzakladateľkou vôbec prvého oddelenia psychosomatických ochorení v nemocnici v Kolíne v Nemecku. Vzdelávala sa a v súčasnosti pôsobí v oblasti psychosomatických chorôb. Pred 10 rokmi založila inštitút PLEOMA - ústav pre riešenie problémov v osobnom priestore človeka. Tu sa aj so svojím tímom venuje psychoterapii a hypnoterapii. V tejto oblasti poskytujú účinné terapie a semináre.

Eckard, Christine a Jóži pripravili druhý stupeň seminára Anjeli Atlantídy za asistencie anjelov. Bolo to pred viac ako dvadsiatimi rokmi.

Mimochodom, vedeli ste, že semináre Anjeli Atlantídy absolvovalo už viac ako 10.000 ľudí z rôznych kútov sveta?

Seminár Anjeli Atlantídy 2 bol pre mňa úplne úžasný seminár. Bola to pre mňa obrovská zmena v živote. Po skončení seminára som šla na chatu a dokázala som sa rozprávať so zvieratami, s prírodou, s muchou, so včelami, s myšou, čo nám tam behala. To bol taký zvrat, až neuveriteľné. Viete si predstaviť situáciu v noci, keď vás zobudí bzukot komárov a ja som ich jednoducho poprosila, nech ma nechajú spať a oni prestali. A toto sa stalo zakaždým, to nebola náhoda. Alebo som otvorila okno a povedala som muche nech vyletí a ona vyletela. Je to akési sa naladenie, pocit, že som súčasťou všetkého. Je to úplne iné vedomie. Meditácie, ktoré sme robili, mi prinášali neskutočné zážitky. Napr. fyzický ale vnútorný neskutočný pocit - akoby sa bunky medzi sebou zmierili. Na tomto seminári, ak má človek nejaký problém, s kolegami, s rodičmi, aj so zomrelými, tak sa emócie s tým súvisiace akoby uvoľnia, rozplynú, proste už neexistuju. Pri práci s majstrovskými anjelmi som vnímala také úžasné obrazy, o ktorých som ani nehovorila. Mne tento seminár priniesol taký úžasný zážitok, ktorý chcem zažiť ešte raz. Preto si ho idem koncom júna zopakovať. Neviem, či to bude rovnaké, ale veľmi sa na to teším.
Mária Runamajiteľka firmy zaoberajúcej sa vzdelávaním dospelých

11 možností ako sa posunúť vo svojej spiritualite ďalej a vyššie.

Zaujíma ťa, čo ti účasť na seminári Anjeli Atlantídy 2 môže priniesť? Chcel by si:

 1. Dostať nové pokročilé techniky práce s anjelmi, aby sa tvoje prosby a želania plnili ešte rýchlejšie?
 2. Spoznať 11 aspektov mieru, bez ktorých nie je možné dosiahnuť vnútorný mier a pokoj?
 3. Priblížiť sa ešte viacej svojmu anjelovi strážnemu, aby si už nikdy nemal pocit samoty vo svojom živote?
 4. Ponoriť sa hlbšie do sveta anjelov a spoznať ich bližšie?
 5. Spoznať nové možnosti, ako ti vedia pomôcť a ktorí anjeli? Ktorých anjelov si môžeš povolať, aby si podporil svoje jasnovidectvo a vízie?
 6. Dostať rady o hlavnom smerovaní tvojho života? A nie len rady, ale aj konkrétnu pomoc? Anjeli vedia otvoriť dvere, ktoré by sme bez ich pomoci otvoriť nevedeli.
 7. Zistiť ako ťa vedia anjeli podporiť v tvojom zamestnaní, či podnikaní? Fakt si si myslel, že anjeli nerozumejú marketingu, či predaju?
 8. Spoznať, či už si natoľko vyspelý, že dokážeš myslieť aj na iných, na svoje okolie, na životné prostredie, na mier, lebo si súčasťou všetkého a každého, a všetko a každý je súčasťou teba?
 9. Dostať tipy pre každodenný život a aj tie drobné situácie, z ktorých sa vlastne skladá náš život napr. ako sa rýchlo osviežiť (bez kávy 🙂 a energeťákov), alebo ako podporiť dieťatko, aby bez problémov zaspávalo, čo robiť, keď... ?
 10. Dostať odpovede na otázky, ktoré cítiš, že potrebuješ mať zodpovedané?
 11. Dostať zasvätenie a rozšíriť tak svoje vedomie a otvoriť svoje srdce o čosi viac?

Odpovedal si aspoň na jednu z týchto otázok "ÁNO"?  Potom je druhý stupeň seminára Anjeli Atlantídy pre teba určite vhodný.

Máš teda odvahu pokračovať na svojej ceste, pozrieť sa ešte hlbšie do svojho vnútra a posunúť sa za hranice vlastného ega? 

Tak potom je tu teraz ten správny okamih stlačiť červené tlačítko a prihlásiť sa.

To rozhodnutie je samozrejme na tebe.

Máš ešte posledných pár dní, aby si sa rozhodol a využil svoju šancu. Áno, veríme, že seminár sa uskutoční aj budúci rok, ale nateraz nie je známe kedy. S veľkou pravdepodobnosťou budeš musieť čakať ďalších 6 - 9 mesiacov, možno aj celý rok.

Vieš si predstaviť, čo všetko môžeš za ten rok stihnúť? Ako veľa vecí dokážeš vo svojom živote posunúť a vyriešiť za jediný rok?

Je to dobrý seminár, veľmi sa mi to páčilo. Ja pracujem s anjelmi a všade si ich povolávam, napr. aj keď idem na nákup alebo keď prídem do práce. Aj pri práci na diaľku. Rozdiel v mojom živote po tomto seminári je napr. aj v tom, že sa oveľa lepšie cítim, som oveľa pokojnejšia. Krátko po tomto kurze sa nám stalo, že dcéra odišla na Korziku na študentskú prax na skoro 4 mesiace. Dostala výplatu do obálky, prišla s obálkou na Slovensko a v zmenárni zistila, že jej dali falošnú bankovku. Povolala som anjelov hneď na pomoc a všetko dobre dopadlo. V zmenárni ju totiž chceli udať.
Katarína Bakytovázamestnanec v školstve
Anjeli Atlantídy 1 sú o tom, čo všetko a ako si ja/Ty vieme privodiť do života vďaka práci s anjelmi, a ako si tak ľahko pomôcť. Dvojka bola pre mňa o dosť odlišná, a bola najmä o teame a o práci s konkrétnymi anjelmi na konkrétnych udalostiach. Bolo to o veciach, ktoré spolu vieme zmeniť vďaka spoločnej práci. Aj meditácií bolo viac než zvyčajne. Na tom kurze nás bolo veľmi veľa a v malom priestore sme vedeli silne cítiť to spoločné sústredenie sa a výsledky toho, že pracovalo spoločenstvo.
Nemenovanáučiteľka angličtiny

Obsah a priebeh seminára

30. - 31.10.2019, Hotel Bivio, Bratislava - Rača

Samotný seminár prebieha počas dvoch dní. Začína sa prvý deň o 11:00 a pokračuje sa do večerných hodín. Priebeh počas druhého dňa je možné upraviť podľa požiadaviek skupiny. Zväčša sa začína o 10:00 a pokračuje sa do popoludňajších hodín.

Seminár obsahuje:

 • teoretické informácie a inštrukcie
 • praktické cvičenia
 • množstvo meditácií
 • zasvätenie
 • priestor pre konzultácie so školiteľom

Čo myslíte, akú hodnotu môže mať tento seminár?

 • Čas a jedinečné skúsenosti autorov vložené do vytvorenia seminára NEVYČÍSLITEĽNÉ
  Eckard Strohm v rokoch 1979 - 1988 pôsobil ako kouč v oblasti predaja. Firmy v Nemecku mu boli ochotné platiť 2000 - 4000 Eur (prepočet z vtedajších nemeckých mariek na eurá) za jednu hodinu konzultácie. Rôzne spoločnosti napr. výrobcovia a predajcovia automobilov, radiátorov, alarmov, ale aj poisťovne, či televízie si ho najímali, aby vyškolil ich riaditeľov, či predajcov a ochotne mu platili za dva dni školenia 10 000 Eur. Čo myslíte, aká je hodnota jeho času a skúseností, ktoré investoval do vytvorenia seminára Anjeli Atlantídy? Tá hodnota sa nedá vyčísliť. Rovnako ako sa nedá vyčísliť hodnota, ktorú do toho vližili Christine a Jóži. Všetci traja to robili zo snahy pomôcť svojim žiakom, u ktorých sa stretávali s rôznymi problémami, ktoré mali - a to nemáme na mysli len s technikami pri práci s anjelami, ale aj z rôznych oblastí života.
 • Osobná podpora školiteľa NEPREDAJNÉ
  József Lodi pred viac ako dvadsiatimi rokmi vyučoval úplne prvý seminár Anjeli Atlantídy 2 v Nemecku. Od vtedy vyškolil už stovky ľudí v rôznych krajinách Európy. Akú hodnotu má jeho čas, ktorý strávi s vami na seminári? Akú hodnotu má pre vás fakt, že počas celého seminára môžete Jóžimu klásť otázky a požiadať o radu pre nejaký z vašich konkrétnych problémov, s ktorými ste sa stretli napr. pri práci s anjelmi. Poradenstvo pre biznis u neho stojí asi 200 Eur na hodinu. Vy máte možnosť počas celého seminára a dokonca aj po ňom mu klásť otázky a dostať cenné rady. Dá sa vôbec vyčísliť hodnota takejto možnosti pre vás?
 • Špeciálne meditácie a poradenstvo v hodnote 900 EUR
  Seminár je plný meditácií. Budete intenzívne pracovať a meditovať asi 10 hodín. Viete koľko stojí hodina meditácie alebo jogy? Je to rôzne a závisí to od počtu účastníkov, ceny sa pohybujú od 7 - 30 Eur za hodinu. Tieto meditácie však neprinášajú len úľavu telu a mysli, dostanete aj vzácne a jedinečné rady od anjelov špeciálne pre vás. Viete koľko stojí v priemere jedna hodina poradenstva u psychológa na Slovensku? Asi 30 - 60 Eur. To je spolu 10 hodín mediácií za 300 Eur a 10 hodín poradenstva za 600 Eur.
 • Nové a ešte účinnejšie techniky práce s anjelmi NEPREDAJNÉ
 • Nové skúsenosti a zážitky, zasvätenie, zvýšenie vedomia, zlepšenie vnímania anjelov, väčšia istota pri práci s anjelmi NEPREDAJNÉ

Je iba 7 typov ľudí, ktorí prichádzajú na seminár Anjeli Atlantídy 2.

 1. Tí, ktorých to jednoducho ťahá, jednoducho chcú prísť.
 2. Tí, ktorí chcú vedieť o anjeloch viac, možno majú pocit, akoby zostali stáť a chcú sa posunúť. 
 3. Ľudia, ktorí potrebujú nadobudnúť viacej skúseností a istotu pri práci s anjelmi.
 4. Osoby, ktoré majú náročné obdobie napr. majú zdravotné, či psychické problémy a potrebujú intenzívnejší tréning resp. potrebujú ďalšie techniky práce s anjelmi, ktoré by im pomohli rýchlejšie prekonať toto ťažké obdobie a správne ich nasmerovať. 
 5. Ľudia, ktorí chcú spirituálne rásť a vedia, že toto je tá správna cesta. To sú ľudia, ktorí vedome pracujú na svojom osobnom spirituálnom raste.
 6. Učitelia alebo budúci učitelia. Ľudia, ktorí chcú pomáhať iným a odovzdávať vzácne vedomosti a fungujúce techniky, ktoré nám zverili samotní anjeli. Anjeli garantovali Eckardovi, mimochodom, nie je nik iný taký, ktorý by takúto garanciu dostal, že keď jeho žiaci budú pracovať s danými technikami, že anjeli naozaj prídu a zasiahnu.
 7. A predsa je tu ešte jedna špecifická skupina a to sú tzv. opakujúci. Sú to žiaci, ktorí sa opakovane vracajú na tento seminár. Vedia, že špeciálny sled meditácií vybuduje u nich energiu zasvätenia. Vedia, že vždy sa to deje pre každého individuálne tzn. že každý dostane také zasvätenie ako potrebuje. Vedia, že anjeli im dávajú vždy nové a aktuálne rady podľa aktuálnej situácie, v ktorej sa nachádzajú. Vedia, že doma si vedia len veľmi ťažko nájsť taký časový priestor, kedy by vedeli v kľude a bez vyrušovania urobiť takúto intenzívnu prácu.  Vedia tiež, že im to poskytne akési zrkadlo, ako sa od posledného seminára posunuli. 
Keď som si bola zopakovať seminár Anjeli Atlantídy 2. - bolo to asi po 5 rokoch po tom, čo som ho absolvovala prvýkrát, zistila som, že tu idem do úplne iných hĺbok, ako to bolo pri prvom raze. Naozaj som bola veľmi príjemne prekvapená tým, čo sa mi počas meditácií dialo a pôsobilo to na mňa, ako zasvätenie. Mala som tu pocit, že som na správnej ceste a už "len upratujem" a otvárajú sa mi nové možnosti, aby som ešte viacej uchopila svoje možnosti. Keď som bola prvýkrát na tomto seminári, dostala som úplne iný pohľad na seba aj na život samotný. Zasvätenie, ktoré sa tu udialo, predstavovalo pre mňa akýsi odrazový, veľmi výrazný a nápomocný, mostík v mojom živote. Dostali sme nové možnosti, ako sa dá s anjelmi pracovať. A veľa veľa sme pracovali s anjelmi a meditovali. Doma nie je pre mňa jednoduché si na to takto vyčleniť čas, aj keď s anjelmi každý deň pracujem a spolupracujem. Anjeli ma riadne vyšokovali, lebo mi jednoznačne povedali moje hlavné poslanie v tomto živote. Porozumieť tomu, čím anjeli sú, vôbec nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Prvé kroky, sú prvé, a seminár Anjeli Atlantídy 2, ako aj každý ďalší stupeň iných R.A.I. seminárov, nám prináša nové možnosti, nové pohľady a vďaka tomu sa môžeme aj my posúvať stále ďalej. Veľmajster Eckard Strohm robí semináre tak, aby ľudia dostali správne a pre nich potrebné možnosti pre svoj rast.
Ľudmila BolhováMarketingový manažér

Tak ako to máte vy? Našli ste sa v niektorej z týchto skupín? Do ktorej z nich patríte?

Aká je teda cena za tento jedinečný seminár?

Pre pripomenutie tu zhrnieme z čoho pozostáva samotný seminár a akú má hodnotu:

 • Čas a jedinečné skúsenosti autorov vložené do vytvorenia seminára NEVYČÍSLITEĽNÉ
 • Osobná podpora školiteľa NEPREDAJNÉ
 • Nové a ešte účinnejšie techniky práce s anjelmi NEPREDAJNÉ
 • Nové skúsenosti a zážitky, zasvätenie, zvýšenie vedomia, zlepšenie vnímania anjelov, väčšia istota pri práci s anjelmi NEPREDAJNÉ
 • Špeciálne meditácie a poradenstvo v hodnote 900 EUR

Celková hodnota: 900+ EUR

Vy však za seminár zaplatíte len
99 EUR


Upozornenie: Na prihlásenie sa  máš už len posledných pár dní!

Keď si predstavíš, že si na tomto seminári a cítiš pritom radosť. Keď ti tvoje vnútro hovorí, že sem chceš ísť, tak sa jednoducho prihlás. Využi túto možnosť, pretože tento seminár má na Slovensku a v Čechách vyučovať len József Lödi a zatiaľ nie je jasné, kedy sa bude opäť konať.  Je to len Tebe, či využiješ túto možnosť, alebo budeš čakať niekoľko ďalších mesiacov.

Organizačné pokyny k semináru Anjeli Atlantídy 2

Prineste si so sebou pero a papier, otvorenú myseľ a dobrú náladu. Prípadne tvrdý ochranný obal na certifikát. Obed v hoteli Bivio zabezpečujeme spoločný. V hoteli sa môžete aj ubytovať - prosím kontaktujte hotelovú recepciu. Podrobnejšie informácie dostanete v maili, ktorý vám zašleme, keď odošlete prihlášku.

Podmienka účasti je mať absolvovaný seminár Anjeli Atlantídy 1.

CENA: 99 Eur/os.

Cena za seminár obsahuje školiaci poplatok a školiace materiály.

HARMONOGRAM

Prvý deň začíname o 11:00 (registrácia od 10:00). Predpokladaný koniec je druhý deň o 16:00.

MIESTO

Seminár sa uskutoční v Bratislave časť Rača, v Hoteli Bivio

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite. Následne vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť podľa doby splatnosti.

Upozornenie: Cena seminára neobsahuje ubytovanie a stravu. Súhrn dôležitých organizačných informácií by mal prísť do Vašej emailovej schránky 10 minút.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať Ľudmilu, ktorá má na starosti organizáciu seminára. Ochotne vám zodpovie otázky a pomôže. Kontaktovať ju môžete emailom (info@rai-reiki.sk) alebo telefonicky (+421903597618).

Z technických príčin sme museli nájsť nový priestor pre školenie. V hoteli Bivio je veľmi príjemná reštaurácia - pre účastníkov seminára budeme zabezpečovať aj spoločný obed. Cena jedného menu je 5,50 Eur (polievka, hlavné jedlo, voda). Do poznámky vo formulári, prosím, uveďte, či si želáte obed jeden alebo obidva dni. Ďakujeme.