PARTNERI NA CESTÁCH 1.

Jedinečný seminár z dielne Veľmajstra a Mága, F.E. Eckarda Strohma

27. - 28.9.2017, Bratislava

Zapnite si slovenské titulky. Prepis textu videa nájdete aj na našom blogu. 

Pozrite si, ako to vyzeralo na premiére tohto seminára v marci 2014

Eckard poukazuje na problémy s tými, ktorých stretávame na našej ceste životom a približuje nám ich pozadie.

Spoznáte vzťahy z ich spirituálnej stránky a získate doporučenia na riešenie takýchto problémov.
Pod lupou sa pozrieme na naše partnerské vzťahy a s nimi súvisiace problémy.

Na tomto kurze ide o vzťahy každého druhu – v rodine aj v práci - medzi manželmi, partnermi, priateľmi, rodičmi a deťmi, súrodencami, kolegami, spolupracovníkmi, a pod.
· Aké problémy tu existujú?
· Ako k týmto problémom dochádza?
· Ako môžeme vzťahy lepšie vybudovať?

Seminár Partneri na cestách 1. je otvorený pre každého.  Nevyžaduje sa mať absolvovaný žiaden seminár R.A.I. ako podmienka účasti.

 • Ak vás trápia vzťahy s ľuďmi, s ktorými sa stretávate vo svojom živote...
 • Ak máte problémy s komunikáciou s ostatnými...
 • Ak máte pocit, že druhí vám nerozumejú...
 • Ak máte pocit, že ste vo svojom partnerstve vlastne sám...
 • Alebo ak vás jednoducho zaujíma spiritualita partnerstva a vzťahov...

... Prihláste sa kliknutím na tlačítko:

Prečítajte si referencie, od niektorých účastníkov tohto seminára:

Pravdu povediac kurzu Partneri na cestách 1 som sa zúčastnila z 2 dôvodov. Prvý bol ten, že som sa chcela zúčastniť kurzu Partneri na cestách 2 – Spiritualita a sexualita, ktorý je pokračovaním. Život ale ukázal, že to bolo dôležité kvôli tomu, že som mala dať šancu sebe a svojmu partnerovi, aby sme si počas kurzu uvedomili, vykomunikovali a následne začali riešiť naše vzťahové výzvy. Na seminári ma najviac prekvapil výsledok 1 meditácie, kde som si skutočne nečakane musela priznať že osoba, ktorá mi bola vtedy najbližšia bola moja matka. Možno to znie veľmi zvláštne lebo to má logiku no v mojom živote to žiadnu logiku vtedy nemalo. Techniky, ktoré som sa naučila som spočiatku využívala skôr ako terapeut a až "okľukou" som sa dostala k tomu, že sme jednu z nich s plnou vážnosťou a dôslednosťou použili aj na záchranu situácie, keď náš partnerský vzťah dostal veľmi zabrať. Naučené techniky sme začali využívať celkovo v našom rodinnom živote a naše deti si ich po vyskúšaní začali vyslovenie žiadať. V rámci kurzu sme si uvedomili a vedeli sme definovať podstatu problémov, ktoré sme pred tým vnímali len ako diskomfort. To prinieslo úľavu a uvedomenie si toho, že je to všetko riešiteľné ak chceme. Takto dostala naša láska druhú šancu na ožitie. Veľmi si vážime možnosť osobne stretnúť a porozprávať sa - poradiť sa s Eckardom lebo nám ako rodine priniesol obrovský dar. Náš polomŕtvy vzťah ožil a rozkvitol do kvalít, ktoré sme po dávnejších citových zraneniach z predchádzajúcich vzťahov už nevedeli prežívať - ani sa im otvoriť
Katarína Hledíkováučiteľ a terapeut
Pred pár rokmi som sa zúčastnila seminára Partneri na cestách 1. Dnes sa pokúsim osvetliť čo mi to dalo :-). Hneď po skončení, sme boli viacerí celkom rozjarení a tak sme sa slobodne spokojne a uvoľnene smiali ako malé deti. Čo nás tak rozosmievalo? Vedomie, ktoré sme nadobudli na seminári, že sme ľúbení, ja sa ľúbim a sme JEDNO s ostatnými. Obsah semináru ponúka jasné vysvetlenia z psychologicko – sociálnych hľadísk ako fungujú vzťahy, či už medzi životnými partnermi, alebo partnermi na cestách - kolegami, priateľmi, či širšou rodinou. Je zaujímavé a poučné si to objasniť z tohto hľadiska, pretože nikde v škole a ani rodičia to neučia. Navyše v rámci semináru si skúšame jednotlivé cvičenia, ktoré vedú k lepšiemu vnímaniu a silnému zážitku z partnerstva. Až sa duši chce spievať a tancovať. Preto tá spontánna radosť a smiech, ktorá nasledovala medzi mojimi priateľmi – partnermi. Radosť z toho, že na mojej ceste životom som stretla ľudí, blízkych mojej duši.
Natália Novotnáučiteľ a terapeut
Seminár partneri a spoločníci na cestách sa mi páčil. Poukázal na mnohé veci, ktoré sú vo vzťahoch (a nie len partnerských) dôležité. Človek si v každodennom živote často neuvedomuje významnosť a váhu napr. komunikácie, tak verbálnej ako aj neverbálnej. Tento seminár mi pomohol pochopiť, prečo reagujem v určitých situáciách tak, ako reagujem, kam až môžu siahať korene môjho správania sa k iným ľuďom, prečo ženy reagujú ináč ako muži, prečo sú očakávania žien a mužov vo vzťahoch rozdielne, ako aj to, že naše vzťahy vôbec nie sú náhodné. Či sa nám to páči alebo nie, naplánovali sme si ich, aby sme sa z nich mohli učiť, ako napr. nájsť v druhom to božské– aj keď priznávam, že to vôbec nie je jednoduché :-).
Katarína Prodovszkáverejná správa

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR:

Partneri na cestách 1

Termíny:

27.-28.9.2017

Hotel Barónka, Bratislava - Rača


Prihláste sa, čo najskôr.
Seminár začína už o:

Organizačné pokyny:

Registrácia: Prvý deň, 10:00
Začiatok: Prvý deň, 11:00
Predpokladaný koniec: Druhý deň, 13:00

 • Cena: 199 Eur (bez stravy a ubytovania)
   
 • Ubytovanie a strava: Účastníci si riešia samostatne.
  • Pre účastníkov sú s Hotelom Barónka dohodnuté zvýhodnené ceny - treba uviesť heslo Reiki
  • Blízko hotela sa nachádza aj penzión u Teodora, kde si tiež môžete rezervovať ubytovanie.
 • Po prihlásení obdržíš e-mail s presnými inštrukciami a zálohovú faktúru, ktorú je potrebné uhradiť podľa termínu splatnosti.

Vyplňte, prosím, formulár a odošlite.
Následne Vám bude na e-mail doručená zálohová faktúra.

Ceny sú konečné, nie sme platcami DPH.